Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krizu

Odtwarzacz MP4 do 600zł

Polecane posty

Witam

Zamierzam się do kupna odtwarzacza. Zależy mi na dobrym dźwięku! i jego multimedialności(internet, gry itd.). Co w tej kwocie będzie najlepszym wyborem? Chciałbym też aby pokazał pazura z moimi Sennheiserami HD555. Uwzględniam również modele używane.

Za pomoc dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze ostatnie pytanie, bo miałem zamiar kupić nowy telefon i odtwarzacz. Przy telefonie myślałem nad LG G2 i teraz tak czytam, że jest pierwszym telefonem z 24bitowym dźwiękiem. Może nie byłoby sensu kupować odtwarzacza jak ten telefon miałby dobry dźwięk. Powiedzcie mi czy dużo różnilby się w G2 od toucha?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak niewielka to może nie, ale chodzi o to, że Sennki wymagają źródła z dużą ilością mocy na wyjściu - inaczej zagrają po prostu bez szału, bo odtwarzacz nie będzie w stanie ich wysterować. Touch ma sporo mocy, ale jak to wygląda w przypadku G2, to nie mam pojęcia. Podejrzewam jednak, że nie będzie fajerwerków, jak w większości telefonów. Po prostu HD 555 to słuchawki stacjonarne, które potrafią rozwinąć skrzydła dopiero przy porządnym wzmacniaczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodę przy noszeniu każdy odbiera inaczej, bo i każdy człowiek ma trochę inne gabaryty. Mi taka konfiguracja nie przeszkadza, ale znam wielu co nie mogą wytrzymać gdy w kieszeni pałęta im się więcej niż jedna rzecz. Mogę co najwyżej napomknąć, że Sansa jest raczej niewielka, a Fii0 trochę mniejszy od typowego smartphone'a.

Możesz też zrobić taki myk, że w kieszeni będziesz nosił same Fii0, a Sansę przyczepisz do niej od strony zewnętrznej na klips .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a do tego wchodzą jakieś karty pamięci coś, czy musze jeszcze jakieś kolejne urządzenie podłączyć? Jaka mniej więcej jest wielkość tych urządzeń razem, jakieś porównanie do czegoś jakbyś miał? No i cena?

Cene i wszystko już znam, ale mam pytanie czy mógłbym sam ten wzmacniacz FiiO podłączyć do np komórki/ipoda i grałoby dobrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślę że wezme po prostu ten wzmacniacz FiiO i podłącze go do smartfona jak dźwięk ma być wtedy dobry zamiast kupować mp4. A jak by się sprawował w połączeniu z kompem, bo na tą chwile do kompa podłączony mam amplituner pionnera vsx-528k a do amplitunera Sennki i dźwięk idzie z kompa do pionnera. Jak podłączyłbym FiiO pod kompa i do amplitunera dźwięk będzie też na wysokim poziomie? W sensie czy między kompem a amplitunerem wtedy nie będzie tak dużych strat jakie są teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...