Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gimer

Komputer - cały zestaw - 9 000 zł

Polecane posty

Ja bym miał zastrzeżenia co do produktów z kurtmedia, na ten sklep na prawdę wiele osób się skarży. A to diabelnie długa wysyłka, a to czasem wcale towaru nie mają, a to problemy z reklamacjami. Poszukałbym tego procka (a tani to on nie jest) w pewniejszych sklepach typu agito, techplanet, morele, może nawet komputronik i oszczędził sobie ewentualnych nerwów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogłem zakupić nawet wariantu na teraz. Wkur... Zdenerwowałem się strasznie na urzędasów ale w końcu po długich bataliach udało się na jako takim poziomie się dogadać na papierze.

Za długo to trwa dlatego chciałbym się upewnić co do wyboru i od razu dzisiaj kupić.

link do aktualnego dokumentu:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlkTRoF4123cdFV0WUkzemZuMVJNeHgtTlVZVzMxaUE#gid=2

Opis:

Cena - aktualna cena

min - minimalna cena za jaką mogę zakupić daną część

max - maksymalna cena za jaką mogę zakupić daną część

(jak jest 0 to nie jestem ograniczony co do ceny)

Poproszę też o kody do morele.

Jeszcze jedna sprawa a propos tego sklepu. Przy cenach jest napis "Twoja cena". Dali to od tak sobie, czy kupując za ileś tam tysięcy cena ulega zmianie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem zmiany.

Jeszcze dzisiaj pamiętałem o niezgodności, a jak wklejałem dane to zapomniałem :/

Nie da się za taką cenę płyty głównej dać czegoś bardziej nastawionego na OC i rozbudowę? 32GB RAM to w sumie mało jak 4 projekty w Photoshopie, czy jeden w Blenderze potrafi 8GB zaciągnąć.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlkTRoF4123cdFV0WUkzemZuMVJNeHgtTlVZVzMxaUE#gid=2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powybierałem i pojawiła się w morelach opcja "zapytanie ofertowe" kliknąłem i koszyk poszedł w piz... (teraz jest pusty). Mam czekać aż ktoś się odezwie, czy muszę od nowa wyszukiwać urządzenia?

Jakby mi dobrą cenę zaśpiewali to i mogę od nich kupić za 20 tys sprzętu. Tylko chcę wiedzieć o co chodzi z wyzerowaniem koszyka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz... Integra wystarczy. Różnicy to praktycznie nie zrobi. Jakbyś jednak się uparł, to weź Asus Xonar DGX (koniecznie z X na końcu).

Nie ma już gdzie dorzucać. Chyba, że weźmiesz tego Xonara i lepsze słuchawki typu Pioneer SE-A1000 lub AKG 121 Studio.

Tu pozwolę się nie zgodzić i to bardzo. Karta robi różnicę i to znaczną. Może jestem już zboczony, ale Xonar nie ma nic wspólnego z dźwiękiem. Taka sama kicha jak szumblaster czy integra. Chcesz dobrego dżwięku? Odżałuj (jeżeli możesz) te 600 PLN i zakup sobie ESI Maya lub Juli@. Różnica jest kolosalna. Z tym że ja nie porównywałem Julii z integrą tylko z Edirolem UA-1EX. Julia będzie wymagała jakiegoś małego mixerka żeby wypuścić dźwięk na głośniki i słuchawki, ale tutaj Xenyx502 wystarczy z zapasem. Ból jest taki, że mp3 nie da się słuchać, bo od pierwszych sekund słychać gdzie jest pasmo wycięte. Na muzyce klasycznej jest jeszcze większa różnica. Także kolekcję płyt trzeba będzie przeripować do FLAC, ale przy takim potworze jaki tu powstał to formalność :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że przy ich wpisaniu przy poprzednim zamówieniu nie dołączyło mi karty wifi, a i tym razem (przed wyzerowaniem koszyka) koszt przesyłki nie uległ zmianie.

Swoją drogą jak nie odezwą się do 14 to wale morele i zamówie z innego sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie eksperci!

Poprosiłem o odblokowanie tematu, ponieważ na wybrany RAM muszę czekać 3 dni. Wybrałem nowy:

http://www.morele.ne...3k2-16x-535273/

(z opcją natychmiastowa wysyłka)

już się przewijał tutaj ale nie w kontekście nowego chłodzenia na procesor. Proszę was o opinię czy nowy RAM zmieści się na płycie głównej nie kolidując z niczym?

Lub prościej: Czy radiatory na RAMie dadzą się wcisnąć przy obecnym chłodzeniu?

-------

Jeszcze inaczej.

Do wyboru są:

http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/pamieci-pc-38/500.00,600.00,,,,,1,,,,/1/#product_list

który z tych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...