Jump to content
Mati17FCB

Rozwiązany: Fifa 13 vs Fifa 14 ?

Recommended Posts

Witam,

Chciałem zapytać forumowiczów, mam okazję kupić w avasnie Fifa 13 za 39zł. I pytanie czy jest sens ją jeszcze kupywać ? I za jaki okres czasu Fifa 14 będzie spadać z ceną lub czy są jakieś promocję na 14 teraz do kupienia .

Pozdrawiam ;))

Link to comment
Share on other sites

Cena każdej kolejnej FIFA spada z czasem pojawienia się następnej odsłony. Zależy, czy jesteś prawdziwym pasjonatem, czy grasz "raz na jakiś czas".

Jednak taka jest moja opinia. Z pewnością więcej osób odpowie Ci w temacie "Nie wiesz jaką grę kupić? Zapytaj tutaj." (http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=61529&pid=3584363&st=7100entry3584363).

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jesteś tak wielkim fanem tej serii, to oczywiście - kupuj. Chociaż ja kupuję grę z tej serii co dwa lata, lecz w funkcjach przemieszczam zawodników do innych klubów, aby składy były aktualne.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od Twoich upodobań. Możesz kupić 13, licząc się z trochę innym menu, no i o rok młodszymu zawodnikami. Nie wiem. Jak chcesz, jest to Twoja decyzja. Ja mam już 14, lecz na Twoim miejscu kupiłbym 13 i oczekiwał na FIFA 15 oszczędzając pieniążki

Link to comment
Share on other sites

Mam w Fifie 13 przegrane ponad 700 godzin, a w Fife 14 aktualnie z 50, bo kupiłem 2 tygodnie temu. Moim zdaniem jeśli grasz online lepiej dopłacić do Fify 14 (ostatnio była promocja na Origin za 60zł). Serwery działają chyba w Fifie 2 lata po wydaniu kolejnej części chyba że się mylę. Jeśli te gry porównać to są trochę inne, Fifa 13 nie jest aż tak nastawiona na rozgrywanie, masz szybkiego zawodnika to strzelasz gola, a w 14 jednak trzeba piłkę trochę rozegrać i szybkość nie jest już tak ważna co dla mnie jest atutem, bo trochę więcej realistyki ; )

Link to comment
Share on other sites

W sumie już w Saturnie widziałem wczoraj za 80zł, więc też nie jest to tragedia cenowa. Ja akurat trochę ostatnio z obiegu wypadłem, czasu mam mniej, a wyjdzie jeszcze Dark Souls 2 i dodatek do Diablo 3, więc ewentualnie pykam sobie czasem online w 13, ale już wyraźnie mniej przyjemny jest proces wyszukiwania przeciwników, bo gracze odpłynęli. Ale serwy działają smile_prosty.gif

PS. I w Saturnie też 13 była za 30zł.

Edited by RIP1988
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...