Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Look4z

Rozwiązany: Upgrade kompa do 500-600zł

Polecane posty

Elixir sam sobie pamięci nie produkuje, bo to marka należąca do Nanya Technology i ta firma odpowiada za produkcję kości. W każdym razie z pewnością nie jest to sprzęt z górnej półki, ale też nie ma raczej co przesadzać, w końcu to tylko RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc w doborze podzespołów. Sprzęt zakupiony i generalnie działa sprawnie.

Spokoju nie dają mi tylko 2 kwestie:

1. Po włączeniu komputera, przed ekranem startowym płyty głównej pojawia się w prawym dolnym roku ekranu symbol 9C. To normalne? W starym kompie tego nie było.

2. Nie ma piknięcia po włączeniu kompa. Głośniczek źle podłączyłem czy nowe płyty nie pikają?

Sprzęt składałem sam. Stąd chcę się upewnić. Generalnie system działa stabilnie i nic się dziwnego nie dzieje, ale jednak nie daje mi to spokoju smile_prosty.gif

Edit: zapomniałem dodać, że kupiłem płytę MSI H81M-P33

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam płytę MSI (chociaż na innym chipsecie) i u mnie również na początku pojawiają się w narożniku jakieś symbole (raczej na pewno występują po sobie w liczbie większej niż jeden) i obstawiam, że reprezentują one kolejne etapy startowania komputera. W każdym razie płytę (i symbole) mam już prawie rok i wszystko działa dobrze, więc ich obecność raczej nie obwieszcza nadchodzącej tragedii smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...