Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dr_NO

Atlantica Online

Polecane posty

Witam witam Atlantydów. Tak tak. Także będę grał, bo pozostało mi 3 minuty ściągania clienta z Gamershell i rejestracja.

Liczę, że będzie to gra lepsza od RoM bo tamten mnie zmęczył już i znudził (bicie 2 klas oddzielnie;/). Przyznam się e recka mnie skusiła i gildię poszukam potem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy ściągają grę w tych dwóch częściach. Moje doświadczenia (min. z forum które moderuje www.atlantica-onine.pl) pokazują że coś zawsze sie krzaczy przy tym sposobie.

Najpewniejszym sposobem jest ściągnąc całego clienta.

Wszystkich Chętnych zapraszam - Najlepiej piszczie do mnie PM jak macie jakieś sprawy strikte do mnie (np. przyjęcie do gildi) tutaj bądz na Forum atlantici

Gra kłądzie naciks bardzoo duży na interakcje między graczami. Na początku można single MMO uprawiać, lecz potem niewykonalna jest taka gra.

Różne "Rajdy" są, - czyli wypady z większą ilościa osó na określone lokacje (dungeony)

Zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MistrzuPL - na pewno skorzystam, b gra wydaje mi się fajna. Tylko, że od razu znalazłem wadę jedną i to dość irytującą (mnie:P) bo przyzwyczajony jestem raczej do interfejsu ala WoW lub WAR.

Czemu do jasnej anielki Oni (NDOORS) nie mogli wywalić możliwości ui-scale w jakieś widoczne miejsce, bo bym zmniejszył sobie hud'a??:(

A poza tym to gra nawet przyjemna i muzyka nawet nie nudzi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ci z Ndoors to mają jakieś inne widzenie świata (takie skośnookie :P) - też się zastanawiam co ten interfejs jest taki przekombinowany (multum okienek zasłaniających wszystko).

Hmm ratunkiem jest AL +4 - ale wtedy 0 interfejsu nie widać czata ani zupełnie nic ehhh

Gdyby nie ta jedna wada pewno gierka dostałaby koło 90-95% w recenzjach na róznych portalach o MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Necromansis, ja tez sciagnalem clienta z mmosite.com (wazy 1.8gb), piki jest w formacie .ZIP

kiedy chce otworzyc go przez 7 zipa wyskakuje blad: "nie moge otworzyc pliku [...] jako archhiwum"

a kiedy chce otworzyc to przez WinRara: "nieprawidlowy format piku"

dalej... WinZip: "Cannot open file; is does not appear to be a valid archive; if you downloaded this file, try downloading file again"

i co teraz? juz mnie szlag trafia... miales cos takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to już sam nie wiem. Może trzeba mieć najnowszego winrara, bo ja właśnie takiego używałem. Żeby Cię pocieszyć to ja 5x ściągałem client'a praktycznie z każdej stronki jaką znałem i dopiero za szóstym z mmosite mi pobrało ;)

Spróbuj ściągnąć z gamershell albo file front lub file planet, jeśli jeszcze masz cierpliwości trochę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest, że się tak wyrażę....******* po prostu!! Dla mnie fana strategi turowych jest to po prostu raj na Ziemi i Niebie :D gram na pierwszym serwerze coś na M (nazwy nie wypowiem :P) jestem Gunnerem. I tu moje pytanko czy jest coś takiego jak podexpianie przez kumpla?? Czyli idziemy razem na party i grindujemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dasz koledze party na "odległość" i pójdziesz solo zabijać potwory to obudwoje dostajecie "exp book'i" (100expa za jedną książkę. uwaga by przeczytać jedną książkę potrzebne jest 10% woli[10%will])

na większych lvl dostajecie "exp book'i" które mają 1000 expa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma byc zdanie twierdzace czy pytanie, tylko nie trafiles w zapytajnik? Przestancie takie posty pisac... ludzie...

MistrzuPL, sciagam klienta (piaty raz) z tego lunku co podales i predkosc jest tak o polowe mniejsza niz moj zwykly transfer. Miales tak samo? Poprawi sie to?

bo nie chce mi sie tyle czekac ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagalem z gamersHella, cgeNetwork (w 2 partach), mmosite.com i jeszcze gdzies tam ;P

teraz sciagam z AusGamers.com. Zobaczymy czy bedzie dzialac, za pol godziny koniec :)

edit: net przerwal... nie zobaczymy czy bedzie dzialac... jutro kolejna proba ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link który podałem - AusGamer.com - Sam ściągałem 3 dni temu. Prędkość jak na mój gust normalna (koło 3-4h i client jest). UWAGA - GRA SIĘ BARDZOOO długo instaluje - potrzebna cierpliwość.

yakubutsu , alexiej

Kilka gildii na Serwerze Mycenaee przyjmuje od lvl 20 (i niżej)

Na sewerze Macedon i Delphi tez jest kilka.

Najwiecej info o polskich Gildiach znajdziecie na www.atlantica-online.pl / Gildie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...