Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dr_NO

Atlantica Online

Polecane posty

Niestety nie działa :confused:. Jedynie zmieniło mi napis "Atlantica is currently under a maintenance. Please try again later.

If it's not a maintenance problem, please run virus scan for your computer." na nieco inny :

"Atlantica is currently under a maintenance. Please try again later.

If it's not a maintenance problem, please check your connection, firewall, and/or router settings". Tyle, że antywirus jest wyłączony, kerio firewall też...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ściągnąć tego patchera http://atlantica.ndoorsgames.com/center/pd...p;list_seq=1065 . Nie ma wzmianki z jakiej dokladnie wersji to patchuje. Tylko napisane ze DO najnowszej wersjii.

Przeglądałem wieeele tamtów na oficjalnym forum , dziesiatki ludzi ma (miało) ten sam problem.

Rozwiązanie - spróbuj wszystkiego co sie da : Firewolla off/ reboot/ reinstal/ RUn as Administrator no i ten patcher.

Efekt - zadziałało ale ... tylko w niektorych przypadkach. Pozostali (którzy jeszcze mieli cierpliwość). Sciągnąć (a kwestia skąd - próbuj wszędzie do skutku) najnowszy Client. Zainstalowac tego najnowszego po uprzednim Format C - w ostateczności.

Kwestia błędów CRC przy ropakowywaniu (data2 , data3) - Wina programu ściągającego. Najlepiej używac Flasget / Getright itp.

Tyle mogę pomóc. Na forum www.atlantica-online.pl ktoś własnie miał założyć temat opisujacy ten Problem. Jedna osoba co ściągneła tak jak Pewker ma identyczny problem.

Na pocieszenie mogę dodać ze niektorzy obecni aktywni forumowicze i gracze w AO - pisali że męczyli sie 2 tygodnie z zainstalowaniem.

Tyle odemnie - wiecej nic nie wymyśle ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nowina-jednak nie ma problemu :happy:. Po prostu po tej łatce którą dałeś trzeba było zainstalować patcha 705_10802 manualnie i launcher wreszcie zaczął się łączyć i ściągać kolejną aktualizacje. Ale to już jutro, spać się teraz chce. A, dzięki za pomoc MistrzuPL ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Na forum www.atlantica-online.pl ruszyły zapisy do ?LIGI BIAŁYCH ORŁÓW?, czyli pierwszych międzyserwerowych polskich zawodów PVP. Taką możliwość daje nam cross serwer jakim jest TITAN, na którym zmierzyć mogą się gracze z zupełnie odrębnych serwerów. Zapraszamy wszystkich Polaków, którzy zadomowili się w świecie Atlantica Online lub dopiero co się zadomawiają. Termin zapisów upływa 26 czerwca. Dobra zabawa i odrobina adrenaliny gwarantowana. Więcej szczegółów na www.atlantica-online.pl.


ZAPRASZAMY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny, ile można to ściagać... Dopiero za 4 razem mi odpaliło jak trzeba... Ale juz jestem w świecie ;p Tylko mi się komp zawiesił przy próbie wprowadzenia gunnera do gry... ^^"

Wszystko przez klasę gitarzysty, przez to to ściagnęłam... I mam gitarzystkę, hehe :D Jak na razie niezła rzecz... Troche za szybkie levele... ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jakiego clienta pobierałeś. Spróbuj pobrać tnajnowszego clienta. Powinen jutro albo po jutrze sie ukazac, z okazji wprowadzania nowego Patcha moze to pomoze.

Zajrzyj tez tutaj http://www.atlantica-online.pl/viewtopic.php?f=16&t=790 , po zastosowaniu się do tych rad nie powinno być kłopotów.

Jeśli nie pomoże zdaj pytanie na forum do którego podałem linka, ktoś napewno ci pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wpisze napisz mi na jakim servie mam grać. o 10 mi sie sciongnie

nie wiem ale przy rejestracji nie było referee a jak się zalogowałem to czegoś takiego też nie było

dobra kłopot przestał istnieć jak doczytałem to do końca. myślałem że to trzeba wpisać przy rejestracji a to trzeba przy tworzeniu postaci. :laugh::lol2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez jakiś czas moga sie pojawić problemy (nie muszą ) z clientem i instalką. Niedawno wyszedł nowy patch , ale jeszcze nie ma najnowszej wersjii clienta z tym patchem. Takze nie ma jeszcze dostępnego patcha do ścignięcia manualnie.

Jeśli będziecie mieć problem z grą zapraszam na www.atlantica-online.pl /Problemy z grą - tam znajdziecie najszybciej fachową pomoc.

Zapraszam wszystkich do grania na serwerze Mycenaee do mojej gildii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycenaee. Gildia FK istnieje, na chwile obecną (dziś) mamy Full (50/50), powodem lawina polskich graczy po recenzji w CDA. Napisz do mnie Priv to zobacze czy juz jakieś miejsce się zwolniło (usuwamy nieaktywne dusze po 7 dniach Offline - bez usprawiedliwienia) Kilka duszyczek niedługo poleci (jesli jutro bądz po jutrze nie będą on)- wiec będą miejsca.

Nawet jak mamy Full to znam Kilku Liderów polskich gildii bardzo dobrze - popytam i w którejś na pewno będzie miejsce.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra. Mam jeszcze jedno male pytanko.

Jak w Atlantice rozwiazane sa relacje miedzy graczami

Tzn lubie gry, w ktorych trzeba ze soba wspolpracowac, organizowane sa rajdy czy inne tego typu "rzeczy" (vide oblezenia zamkow w Lineage), gra w party itp.

To jest gra typu, jak ja to nazywam, Single MMO czy raczej (glownie) druzynowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pojawil sie kolejny problem.

mianowicie sciagnalem pliki z linku, ktory podalem wyzej i mam teraz takie cos:

Setup_atlantica_ver_10802_parta format pliku: plik wielkosc 1.5gb

Setup_atlantica_ver_10802_partab format pliku: plik wielkosc 1gb

i nie moge z tym nic zrobic, nie wiem czym to otworzyc. Jeszcze czegos takiego nie widzialem...

pozniej dodam zdjecia, tam skad sciagalem wszystko jest opisane ale wlaczam 7zipa i nie moge z tym nic zrobic.

Kiedy klikne otworz za pomoca 7 zip pokazuja mi sie piki i foldery tak jak powinna wygladac gra po rozpakowaniu, daje wypakuj i kiedy dochodzi do 1.5gb czyli koniec 1 czesci, wypakowanie sie zacina. Caly sęk w tym zeby to jakos zcalic i pozniej 7zipem rozpakowac. Probowalem to spakowac winrarem i 7zipem ale rozbie cos nie tak i po wypakowaniu nadal mam 2 party (1.5 gb i 1gb)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MistrzuPL chciałbym usprawiedliwić moją nieobecność w grze, spowodowaną ostrym crash'em systemu. Dałem go do serwisu ale i medyki męczą się z naprawą. Według ich prognoz prawdopodobnie dzisiaj pod wieczór oddadzą spowrotem mojego laptopa, mam nadzieję sprawnego ;)

@m4t3k73 Również próbowałem pobrać tym sposobem co Ty. Muszę Ci stwierdzić, że mogłeś tego nie robić, tylko ściągnąć całego client'a. Otworzyłem to za pomocą 7zip ręcznie (otwórz za pomocą=>wybierz program z listy=> chyba 7zip manager) i nie musiałem niczego scalić ale wyskoczyły mi błędy "crc" na dwóch najważniejszych plikach, czyli "data". Ja jako zarejestrowany użytkownik pobrałem client'a ze stronki mmosite.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...