Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Ogromny POZYTYW dla użytkownika losio3 za bardzo sprawnie przeprowadzoną wymianę, szybki kontakt i ogólnie wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam!

http://forum.cdaction.pl/Sprzedam-lub-zami...er--t80883.html

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłaszam wszem i wobec, iż u mtx25 (klik) można spokojnie i bez obaw kupować :)pozytyw i zgrzewka jurajskiej niegazowanej dla niego B)

- - - - - - - - - - -

i jeszcze pozytyw dla Peres22, nabyłem od niego dużo dobrego i wy też możecie (stąd) ;)

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży POZYTYW dla użytkowników:

Juras92

Razor111

Poor_leno http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry1394021

Latouffe http://forum.cdaction.pl/Sprzedam-t81149.html

i

Duffy

za wzorowy kontakt z kupującymi i wymieniającymi i szybkie wpłaty za kupno gier i i ich wymiane.

Polecam ich!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZYTYW dla PeReS22 za Battlefront 2 i The force unleashed!

Bardzo szybka przesylka i dobra cena!

Byl moment gdzie sie przestraszylem, poniewaz plyty byly tak porysowane ze nie dalo sie ich odpalic. Ale po malym czyszczeniu wazelina dzialaja cudo! wiec ostatnecznie POZYTYW :)

Link do aukcji:

PeReS22

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA POZYTYW dla użytkownika RamzesXIII za baaaardzo szybo przeprowadzoną transakcję - niecałe 20 minut i miły kontakt LINK DO MOJEGO TEMATU

A także:

MEGA NEGATYW dla gam01, drugi raz się wymieniam i drugi raz mnie oszukano - to jest z lekka irytujące, a co do niego to powiedział mi, że chce się wymienić tak: jego zafoliowany Risen, za 3 kody z GOG.COM. Zgodziłem się i zaoferowałem, że najpierw wyślę jeden kod, a kiedy przyjdzie gra dwa pozostałe. W odpowiedzi dostałem coś takiego: ,,[...] sumienie by mi na to nie pozwoliło". Taaa... Po dwóch dniach skasował posty z mojego tematu i od tamtego czasu nie pojawia się na forum... Teraz założy drugie konto i będzie dalej oszukiwał, dlatego proszę uważać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEGATYW dla Igor8472.

Po zakupieniu 2 bonow do Eastore okazalo sie ze nie dzialaja. Kontaktowalem sie z sprzedajacym pare razy ale tylko raz odpowiedzial ze sprobuje rozwiazac problem. bylo to miesiac temu.

Nie polecam kupowania od niego Bonow ani zadnych punktow. Zawiodlem sie.

LINK do niedzialajacych bonow! Nie kupowac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEGATYW dla Igor8472

Kupiłem 16 bonów do ea store i żaden z nich nie działał. Po zakupie udało mi się skontaktować kilka razy z Igorem, nawet się dogadaliśmy, że zwróci mi pieniądze lub nowe działające bony. Później przestał odpowiadać na wiadomości i nie odbierał telefonów. Po tym udało mi się z nim skontaktować jeszcze raz, przez kolegę, który też u niego kupował, Igor odpisał, że to, że bony nie działają to nie jego problem. Igor jest poprostu zwyczajnym OSZUSTEM. Ten negatyw powinien być przestrogą dla tych, którzy chcą coś od niego kupić. To oszustwo jest tym bardziej perfidne, że wcześniej zdobył moje zaufanie ponieważ byłem jego STAŁYM KLIENTEM!!

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=61553&hl=

Ciąg dalszy opinii: http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1443409

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla stukov111 za kupno i szybką wpłatę za Kane & Lynch oraz Episodes from Liberty City. Polecam.

@up i reszta. Jak EA zaczelo blokowac te klucze to już nie mój problem, trzeba ich było tyle nieużywać. Podobna historia jak z Valve i tanimi kluczami do L4D i Orange Box które ostatnio zaczęli blokować i konta z nimi. Czy to problem np. keye.pl? Nie. I tyle mam na ten temat do powiedzenia. EOT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla stukov111 za kupno i szybką wpłatę za Kane & Lynch oraz Episodes from Liberty City. Polecam.

@up i reszta. Jak EA zaczelo blokowac te klucze to już nie mój problem, trzeba ich było tyle nieużywać. Podobna historia jak z Valve i tanimi kluczami do L4D i Orange Box które ostatnio zaczęli blokować i konta z nimi. Czy to problem np. keye.pl? Nie. I tyle mam na ten temat do powiedzenia. EOT.

Dobrze wiedziałeś co sprzedajesz, niedziałające bony. Zapłaciłem ci pieniądze a ty mi sprzedałeś coś co nie działa. Czyli jednym słowem OSZUKAŁEŚ, tym bardziej, że te bony nic cię nie kosztowały, miałeś je za darmo i taki masz problem ze zwrotem cudzych pieniędzy. Pisząc, że to nie twój problem sam sobie wystawiasz świadectwo i pokazujesz w jaki sposób traktujesz klienta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...