Skocz do zawartości

Titanfall


Polecane posty

  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ostatecznie żałuję, że zagrałem w betę. Bo teraz wiem, że jest to piekielnie dobra gra, ale wiem też, że wydaje to EA, więc muszę walczyć ze sobą, żeby tego nie zamówić przed premierą.

To naprawdę aż takie trudne? :P W życiu nie kupiłem żadnej gry przedpremierowo i nigdy nie miałem na to żadnego ciśnienia. Po co skoro i tak w nią wcześniej nie zagram? Dla jakiegoś bzdurnego bonusiku? E tam. Zresztą, na palcach jednej ręki można policzyć gry, które kupiłem niedługo po premierze. Nigdy nie miałem ciśnienia żeby dorwać się jakiegoś tytułu jak najszybciej. Jak tylko wybije magiczna godzina. Jak tylko pojawi się w sklepie. Zwykle nim się w coś zaopatrzę mija kilka dobrych miesięcy. Po tym czasie przynajmniej rzeczywiście człowiek może się zorientować czy warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ecko

Ale teraz każdy może grać Tytanem, a jakby zwiększyli liczbę graczy i ograniczyli liczbę Tytanów to nagle Tytanami graliby tylko ci, którzy robią dobre (i szybkie) kilstriki, bo szybko by mogli go sobie zrzucić. Ograniczanie tytanów nie ma sensu, 6 graczy na team = 6 Tytanów na team. Wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry nie mam niestety bo klucza mi jeszcze nie dali ale wiem kilka rzeczy o tej grze już :D A.I. jest tak głupie że często nawet nie strzela do was... nie ma bullet dropu ani większego spreadu podczas poruszania się.... gra jest podoba do CoD'a ale ma w sobie na tyle inne rozwiązania że jednak nie powinno się tego porównywać do CoD'a... a co dopiero BF'a :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... gra jest podoba do CoD'a ale ma w sobie na tyle inne rozwiązania że jednak nie powinno się tego porównywać do CoD'a... a co dopiero BF'a biggrin_prosty.gif

Najbardziej trafne określenie to UT z mechami IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie żałuję, że zagrałem w betę. Bo teraz wiem, że jest to piekielnie dobra gra, ale wiem też, że wydaje to EA, więc muszę walczyć ze sobą, żeby tego nie zamówić przed premierą.

To naprawdę aż takie trudne? tongue_prosty.gif W życiu nie kupiłem żadnej gry przedpremierowo i nigdy nie miałem na to żadnego ciśnienia. Po co skoro i tak w nią wcześniej nie zagram? Dla jakiegoś bzdurnego bonusiku? E tam. Zresztą, na palcach jednej ręki można policzyć gry, które kupiłem niedługo po premierze. Nigdy nie miałem ciśnienia żeby dorwać się jakiegoś tytułu jak najszybciej. Jak tylko wybije magiczna godzina. Jak tylko pojawi się w sklepie. Zwykle nim się w coś zaopatrzę mija kilka dobrych miesięcy. Po tym czasie przynajmniej rzeczywiście człowiek może się zorientować czy warto.

Ja też nie mam nigdy takiego parcia i w sumie pre-order zamawiam tylko w przypadku gier Blizzarda. Ale chodzi o to, że rzadko kiedy też mam możliwość zobaczenia jak wygląda gra na parę miesięcy przed premierą, a kiedy już mam taką możliwość, to chyba 1. raz, kiedy w becie gra wygląda tak dobrze, że chciałbym w nią pograć dłużej, a nie te kilka dni bety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz dostałem i... tak, tak, złote czasy UT wróciły!!! Znowu jest niezwykle szybko, efektownie, no i mechy faktycznie czynią różnice. Faktycznie ciekawą bronią jest smart gun, pozostałe to takie typowe kopiuj-wklej, ale w każdym shooterze jest standard: karabin, shotgun (poza UT - niestety, nie wiem, czemu twórcy nie decydują się na wprowadzenie broni typu Flak Cannon - z wieloma trybami itp.). Oczywiście danie główne to, wiadomo, mechy - i tu, choć na razie nie wybiłem się wysoko w statystykach meczów rozegranych przeze mnie, sterowanie Tytanem jest bardzo intuicyjne i... także szybkie. Niby są ciężkie, ale mix "dash'a" z "tarczą" powoduje, że to niezwykle ofensywne draństwa. Wgl wszystko jest zrealizowane tu co najmniej bardzo dobrze - nie tylko mechanizmy odpowiadające za rozgrywkę, ale też oprawa. Co ważne, gra wygląda całkiem nieźle i może nie jest to poziom BF4, ale optymalizacja jak najbardziej Source'owa - śmiga aż miło na wysokich na moim laptopie (specyfikacje: i3-3110m, 4GB DDR3, HD8750M 2GB) w 1366x768, zatem jestem zadowolony. Ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiony... i wielka szkoda,ze wydaje to EA - DLC'ki i trzymanie ceny gwarantowane :/ (choć na Origin, chociażby dając przykład ME3, ceny nie są takie złe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie głównym plusem jest brak silenia się na konkurencję BFa i CoDa, które wzajemnie się kopiują. Respawn poszedł własną drogą, wykorzystał swoje doświadczenie odwołując się do klasyki gatunku i wyszło to rewelacyjnie. "Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta" choć tego dowiodą dopiero wyniki sprzedaży.

Osobiście ponarzekam na: bugi(crashe, glitche), lagi(ciągłe przerwy w połączeniu w środku walki, sporadyczne wywalanie z serwera) - a mam dobry internet. Z tego co zauważyłem mało kto gra karabinem, wszyscy preferują SMG. W sumie się nie dziwię. Większość starć odbywa się na krótki/ średni dystans, a karabin jest po prostu za wolny.

Bardzo spodobał mi się też system kart, zamiast killstreaków. Jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony po becie i czuję, że prawdopodobnie moje pieniądze Respawn zdobędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w betę i w miarę ok, ale żeby to był ósmy cud świata, to bym nie powiedział. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ta gra powstała trochę na siłę na zasadzie "zróbmy jakąś grę, żeby nie gadali, że się obijamy". No i zrobili. W sumie po becie ciężko określić co z tego wyjdzie finalnie. Niby robili to spece z Infinity Ward odpowiedzialni za najlepsze części Call of Duty, więc myślę, że można im dać szansę. Jest tylko jedno ale: cena. 149zł?! Really? 79zł mogę dać góra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ta gra powstała trochę na siłę na zasadzie "zróbmy jakąś grę, żeby nie gadali, że się obijamy".

Rly? Przecież ta gra odświeża gatunek, który stoi od jakiegoś czasu w miejscu, przywraca choć w części klasykę gatunku. Co jest tam na siłę robione? FPS z mechami - Hawken i Mechwarrior Online, więcej nie ma albo są to kaszany. FPS z jetpackami? Ostatnim razem coś podobnego było w Tribes. Nie rozumiem kompletnie twojego toku rozumowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 149zł to chyba z przesyłką kurierską na allegro. Na muve za 134zł + darmodostawa i plakat.

Ok, pograłem w betę. Pre-order raczej złożę. Nie spotkałem jakichś większych błędów, a i boty nawet mnie nie wkurzają. Ogółem zagrałem tylko dwie rundki i szło mi strasznie słabo, ale grało się bardzo przyjemnie. Zapewne jutro będę w stanie określić znacznie więcej. Jedno ale. Bardzo słaba grafika. Gram na high, ale jakoś do wybitnych nie należy. Jest dobra, ale tylko dobra. Może do premiery to poprawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że potrwa chwilę dłużej. Każda okazja do pogrania w Titanfalla jest dobra.

Ta beta jest bardziej takim demo, żeby nakręcić hype i zarobić więcej hajsu z preorderów, bo poza problemami z połączeniem się, to nie miałem żadnych błędów, a grałem już 10h.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dokładnie. Jak na EA jestem totalnie zaskoczony, gdyż prawie w ogóle błędów nie ma. Zapewne w przyszłym tygodniu zamówię pre-order wink_prosty.gif.

PS: Ktoś wie czy po wykorzystaniu kodu zniżkowego LOVE na Titanfall cena mi spadnie do 74,95 za zamówienie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Te kody nie obowiązują chyba na pre ordery.

Ja ponarzekam troszkę na stabilność serwerów. Jest to dość irytujące gdy w środku walki wyskakuje ci komunikat o utracie połączenia, by powrócić po 0,5 sec gdy już nie żyjesz, lub migać tym komunikatem co sekundę. Mam nadzieję, że przygotują się jakoś na wpuszczenie większej liczby ludzi, inaczej stanie się to niegrywalne. Tylko ja mam takie problemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@problemy z połączeniem

Uświadczyłem 2-3 razy przed zeskoczeniem na pole walki jeszcze, w grze (poza pingiem 150 i wyżej o.O ) nic. Pięknie się gra. Ta beta jest stabilniejsza niż BF4 pełna przy premierze i to jest smutne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie smutne, tylko gra od twórców Call of Duty. Co jak co, ale wcześniejsze odsłony (CoD'a) były genialnie zoptymalizowane i widać to również przy Titanfall. Jeśli nic nie schrzanią to szykuje się pierwszy od dawien dawna pozbawiony poważnych błędów tytuł EA, który śmiało może powalczyć o GOTY.

GJ Respawn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już trochę i też jestem pod wrażeniem. Grafika baaaaaardzo ok szczególnie ładny dym wybuchy itp. Do tego świetna optymalizacja na full detalach i w hd śmiga jak marzenie na mojej nie najnowszej maszynce. I ten gameplay. I tu jest już wow. Świetna fizyka strzelania dająca fun a nie siląca się na "realizm" jak ta z bf. Do tego to bieganie po ścianach miodzio. No o to czego się obawiałem czyli balans ludzie tytani. I jest z tym super. Fakt jeden tytan może sam rozwalic cały przeciwny team ale również jeden piechociaż (choć w sumie ciężko to mówić o piechocie :D) może bez problemu załatwić tytana. Jedne co póki co martwi to ilość broni perków i gadżetów. Bo wiadomo to beta ale narazie z tym bardzo cienko. No ale coś czekamy na pierwsze recenzje :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się o to nie bał. Ograniczyli w becie bardzo to, co dostaniemy na końcu.

Ja już treraz boję się społeczności. Znowu mamy atak solistów. Widać to bardzo wyraźnie w meczach gdy przegrywamy na więcej jak 50 punktów. Zdarzały się mecze gdy drużyna lub przeciwnik byli tak dobrze zorganizowani, że po wejściu do własnego mecha, byłem rozwalany (lub wróg) niemal na miejscu, w 5s. Jak się zgadasz ze znajomymi, to można naprawdę zrobić dominację na mapie. Soliści nie ugrają nic, a najwyższy wynik na tablicy, nic ci nie da. Pięknie tu widać, jak ważna jest współpraca.

A co myślicie o broni? Np. uważany przez NOOBÓW smart pistol za OP XD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...