Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foshek

Fred w którym dzielimy się swoją ulubioną muzyką

Polecane posty

Pls, nie sugeruj mojego muzycznego opóźnienia. To wy jesteście metaluchami, które wyjątkowo i fortunnie otworzyły się na coś ambitniejszego, ale zamiast eksplorować inne podobne zespoły progowe (czyli bardziej porcupine tree niż yes) wolicie husarsko nie wychodzić o krok z podwórka. :P

Tzn. to śmieszkowe porównanie dotyczy jakiegoś posta Stillborna o tematyce muzycznej sprzed miliona lat. Może sytuacja się zmieniła i aktualnie jesteście wielbicielami awangardowego jazzu. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pls, nie sugeruj mojego muzycznego opóźnienia. To wy jesteście metaluchami, które wyjątkowo i fortunnie otworzyły się na coś ambitniejszego, ale zamiast eksplorować inne podobne zespoły progowe (czyli bardziej porcupine tree niż yes) wolicie husarsko nie wychodzić o krok z podwórka. :P

Tzn. to śmieszkowe porównanie dotyczy jakiegoś posta Stillborna o tematyce muzycznej sprzed miliona lat. Może sytuacja się zmieniła i aktualnie jesteście wielbicielami awangardowego jazzu. ;]

Przepraszam bardzo, ale o czym Ty bredzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ale mi brakowało takich skocznych i optymistycznych kawałków w ich wykonaniu. Zatrzymałem się na płycie "Uk(ł)on Wacka", bo zaczęli zwyczajnie smęcić i nudzić, więc darowałem sobie ich muzykę na jakiś czas. No ale na tej płytce robią to, co im wychodzi najlepiej i chyba sobie ją sprezentuję:

http://www.youtube.com/watch?v=uFp0Ast6n6I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pls, nie sugeruj mojego muzycznego opóźnienia. To wy jesteście metaluchami, które wyjątkowo i fortunnie otworzyły się na coś ambitniejszego, ale zamiast eksplorować inne podobne zespoły progowe (czyli bardziej porcupine tree niż yes) wolicie husarsko nie wychodzić o krok z podwórka. tongue_prosty.gif

Tzn. to śmieszkowe porównanie dotyczy jakiegoś posta Stillborna o tematyce muzycznej sprzed miliona lat. Może sytuacja się zmieniła i aktualnie jesteście wielbicielami awangardowego jazzu. ;]

Przepraszam bardzo, ale o czym Ty bredzisz?

Riverside jest progresywne

Lubisz Riverside

Słuchasz Riverside

Ale od innych zespołów progresywnych uciekasz IIRC.

I jeśli dobrze pamiętam, to napisałeś kiedyś post o podobnej treści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy jesteście metaluchami, które wyjątkowo i fortunnie otworzyły się na coś ambitniejszego, ale zamiast eksplorować inne podobne zespoły progowe (czyli bardziej porcupine tree niż yes) wolicie husarsko nie wychodzić o krok z podwórka. tongue_prosty.gif
Nie wiem o kim mówisz, ale na pewno nie o mnie.
aktualnie jesteście wielbicielami awangardowego jazzu. ;]
Pls, nie wrzucaj mnie do jednego worka ze Stillbornem, ja w odróżnieniu od niego jestem otwarty na inne gatunki muzyczne XD (i tak cię kocham, Still, tak tylko żartuję).

A teraz tak serio - w przypadku muzyki jesteśmy ze Stillem jak ogień i woda. Kapele, które nas łączą mogę policzyć na palcach dwóch rąk.

PS. Słucham jazzu. Co teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riverside jest progresywne

Lubisz Riverside

Słuchasz Riverside

Ale od innych zespołów progresywnych uciekasz IIRC.

I jeśli dobrze pamiętam, to napisałeś kiedyś post o podobnej treści.

Pls, nie wrzucaj mnie do jednego worka ze Stillbornem, ja w odróżnieniu od niego jestem otwarty na inne gatunki muzyczne XD (i tak cię kocham, Still, tak tylko żartuję).

A teraz tak serio - w przypadku muzyki jesteśmy ze Stillem jak ogień i woda. Kapele, które nas łączą mogę policzyć na palcach dwóch rąk.

LoL. Fajnie poczytać Wasze wyobrażenia o moich gustach podparte niczym. To, że nie lubię rocka progresywnego, nie znaczy, że słucham TYLKO black metalu. Zresztą, wystarczy zajrzeć do tego tematu:

http://forum.cdactio...howtopic=249535

gdzie głównie wrzucam różne kawałki, nie będące metalem. Nie licząc Gorgoroth, King Diamond, The Great Discord, to wrzucam głównie rock (czasami mocniejszy, czasami mniej - np. Band-Maid) i elektronikę (np. Perturbator). A wkrótce przeprowadzę atak za pomocą Steam Powered Giraffe, tylko muszę skończyć się przekopywać przez ich klipy, bo mają tego. Wcześniej natomiast męczyłem wszystkich gatunkiem psychobilly, rockabilly i gothabilly, co często i gęsto słucham na YT.

PS

Lubię też ebm... icon_redface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...