Skocz do zawartości

Fred w którym dzielimy się wstydliwymi sekretami o których wszyscy wiedzą, albo i nie!


t3tris

Polecane posty

  • Odpowiedzi 550
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nienawidzę Quake'a III za multiplayer - byłem fanem poprzedniczek

Uwielbiam gry od Nintendo

Nie zaglądam na inne forume

Z Gothiców lubię tylko "trójkę"

Myślę, że ludzie myślą, że jestem dziwny, a tak naprawdę jestem dziwny

Gram na oryginałach

Mam...

konto

na

facebooku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam czytniki e - booków za szajs, bo dla mnie nic nie pobije normalnych wersji książek.

Uważam, że książki o 2 Wojnie Światowej powinny być wycofane z kanonu lektur.

Dla mnie fizyka i wychowanie fizyczne są niepotrzebne.

Mam ok. 175 cm i ważę 70 kilo; co rok obiecuję, że schudnę, i nic nie robię.

Mam bliznę pod dolną wargą - przebiłem ją sobie... zębami.

Dubstep jest nawet fajny.

Dla mnie "Pora na przygodę" jest debilnym serialem i nie powinna być puszczana na CN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę komedie od filmów akcji.

Jestem hejterem konsol, mimo, że miałem Pegasusa i miałem przyjemność grać na PS 2/3 i XBoxie trzysześćzero.

Nie umiem opowiadać dowcipów.

Uważam, że polski hiphop jest równie dobry, co zagraniczny.

Lubię Simsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię siedzieć na IRCu dużo bardziej niż na FA.

Zawsze gram na hardzie i potem klnę jak szewc, bo co chwila ginę, przez co zupełnie nie bawią mnie gry.

W nawiązaniu do ostatniego punktu - w roku mam może ze 4 tygodnie, gdy gram w gry, poza nimi wcale nie gram na komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam sportu - nożnej, ręcznej, kosza czy innego takiego. Nie kręcą mnie igrzyska, medale czy inne nagrody. Wisi mi, czy Polacy wygrają czy przegrają w jakimś sporcie; jak daleko dojdą. Dla mnie sport mógłby nie istnieć.

Czekam na falę hejtu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja popieram zdanie Arturzyna: dla mnie oglądanie, jak ktoś uprawia sport i przejmowanie się tym, czy przegrał, czy wygrał jest kompletnie pozbawione sensu. z ostatniej Olimpiady oglądałem tyko Ceremonię Otwarcia, bo to było ciekawe widowisko zrealizowane przez znanego reżysera. od tamtej pory mój kontakt z telewizyjnym sportem się urwał. z drugiej strony jednak gry sportowe bardzo lubię

podobną, a może i nawet większą awersję żywię do historii. w najmniejszym nawet stopniu nie obchodzą mnie daty i miejsca bitew, imiona i lata panowania króli itp. historii w szkole nienawidziłem najbardziej, choć nauczycieli tego przedmiotu wcale nie miałem najgorszych

jestem także beznadziejnym kucharzem, o czym niech zaświadczy fakt, że w miarę jadalną jajecznicę nauczyłem się robić może dwa lata temu. podstawą mojego żywienia są kanapki i mleko z płatkami, czasem jakaś sałatka, ogółem to, co się najłatwiej robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawą mojego żywienia są kanapki i mleko z płatkami' date=' czasem jakaś sałatka, ogółem to, co się najłatwiej robi.[/oldspoiler']

BRATPIĘŚĆ

[OLDSPOILER]startowałem trzy razy do trzech różnych dziewczyn, za każdym razem dostałem kosza i dźgnięcie w męskość (tę przenośniową, nie prawdziwą)

drugi post nerv0 w tym fredzie

nienawidzę platformówek, a czerpię jakąś masochistyczną przyjemność z katowania się Giana Sisters czy They Bleed Pixels

Uważam, że ludzi kaleczących język polski i zjadających ogonki należałoby wystrzelać

nie lubię piwa, bo jest gorzkie, śmierdzi i ma się po nim kapcia w gębie

ogólnie nie przepadam za alkoholem

jestem na urlopie i zamiast odpoczywać piszę posta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...