Skocz do zawartości

Fred w którym dzielimy się wstydliwymi sekretami o których wszyscy wiedzą, albo i nie!


t3tris

Polecane posty

  • Odpowiedzi 550
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

jajko na miękko jest równie trudne w przygotowaniu jak płatki z mlekiem

lol nope

wsypanie płatków do talerza i zalanie ich mlekiem vs. kontrolowanie temperatury jajka przez idealny czas, kiedy wnętrze jajka jest kotem Schrodingera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego, że ten temat został odkopany i wracając dyskusję na odpowiednie tory:

Jestem rudy. Może nie intensywnie, marchewkowo rudy, ale wystarczająco, żeby losowi ludzie zwracali mi na to uwagę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz idąc do szkoły, jeszcze za gimnazjum, jakaś dziewczynka z podstawówki (szkoły były obok siebie) rzuciła coś o farbowanych włosach idąc obok mnie i patrząc na mnie. A stosunkowo niedawno jakiś żulik niedaleko szczecińskiego dworca zaintonował "Rudy się żeni" jak przechodziłem obok niego ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolowanie temperatury jajka przez idealny czas

aka wsadzenie jajka do wrzącej wody na 3 i pół minuty

Wyjdzie ci doskonałe jajko na twardo, gratuluję.

Raz idąc do szkoły, jeszcze za gimnazjum, jakaś dziewczynka z podstawówki (szkoły były obok siebie) rzuciła coś o farbowanych włosach idąc obok mnie i patrząc na mnie. A stosunkowo niedawno jakiś żulik niedaleko szczecińskiego dworca zaintonował "Rudy się żeni" jak przechodziłem obok niego ._.

Dej foto tych włosków. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...