Jump to content
Mihashek

Rozwiązany: Klawiatura do grania - 210 zł

Recommended Posts

Cześć.

Szukam niedrogiej klawiatury do grania. Chcę, aby była wygodna (i żeby świeciła nocą, jeśli w takim budżecie da się coś takiego znaleźć. Dodatkowo chcę, aby:

- była standardowo QWERTY

- miała niski układ klawiszy (ew. wysoki, ale to takie, które są wygodne...)

- Nie miała obok lewego przycisku SHIFT tej...prostej kreski

Może być nawet taka, która nie ma tych bocznych klawiszy, które super - hiper ułatwiają granie. ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Więc klawiatura z niskim skokiem klawiszy, podświetlana, dobrze, żeby były makra, 210zł. Ale o co chodzi z prostą kreską? Chodzi o to, aby był standardowy, długi Shift? Więc: Microsoft SideWinder X4, Genius Imperator Pro, Ozone Blade, Thermaltake Challenger Pro, Steel Series Shift (ten skok jest pomiędzy średnim a wysokim, jest bardzo specyficzny, dla mnie idealny).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Otóż to. Żeby był długi Shift. Nie, nie muszą być makra...na upartego nawet nie mają.

EDIT: Czy od siebie, DanteGamerze, umiałbyś podać jakąś klawiaturę? Taką, którą Ty szczególnie polecasz, ze względu na WYTRZYMAŁOŚĆ i wygodę?

Edited by Mihashek
Link to comment
Share on other sites

Największą uwagę przyciągnął mi SteelSeries. W sumie lubię SS, ale zaś klawiatura Shift nie ma długiego Shifta...a po nazwie na początku pomyślałem, że tak będzie. TT Challenger Pro? Bardziej przypasowała mi od niej Ozone.

EDIT: TT Challenger Pro wszędzie kosztuje ~240 zł?

Edited by Mihashek
Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie moją niedostępność. Co do Steelseries Shift - rzeczywiście - na zdjęciach wygląda bardzo średnio, ale w tej mojej biednej bydgoszczy znalazł się jakiś model. Powiem, że materiały są bardzo dobre. Matowe, wytrzymałe (oczywiście na pierwszy rzut oka). Klawisze są zrobione idealnie. Jednak trudno teraz z dostępnością. Ja sam mam ją zamiar kupić sobie na Wielkanoc, więc spróbuję się czegoś dowiedzieć od RTV Euro AGD.

Aha - nie ma krótkiego Shift'a. Znaczy są dwie wersje:

Krótki Shift - http://www.theurbanshogun.com/wp-content/uploads/2011/03/SteelSeries-Shift-Keyboard.jpg

Długi Shift - http://www.techreaction.net/wp-content/uploads/2011/06/MG_4594-copy.jpg

Challenger Pro chyba nie ma takiej funkcji, jednak w nowych grach sytuacja wywalania do pulitu klawiszem Windows jest usuwana.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No właśnie mówię, że ta klawiatura nie jest obecenie nigdzie dostępna. Na Amazon'ie kosztuje 300zł zamiast 150, więc się nie opłaca kupować. Jeszcze miesiąc temu byłem w RTV Euro AGD i mieli z długim Shift'em, a teraz nie mają w ogóle.

A spacja w czym ma Ci przeszkadzać? Ja się właśnie jaram, bo obydwie części spacji będzie można było odzielnie zaprogramować. Ja sobie ustawię np. na jednej skakanie a na drugiej kucanie. Bardzo przydatny bajer. Osobiście mam małą rękę, więc i tak trzymam kciuka tylko na lewej końcówce spacji (A4Tech X7 G800V), więc dla mnie bomba. A jak masz dużą dłoń to tym lepiej dla Ciebie, będziesz miał szybyszy dostęp do obydwu części spacji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...