Skocz do zawartości

EGM w sosie własnym


EGM

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Może trochę dziwne pytanie: "Czy pamięta Pan żeby jakakolwiek przygodówka otrzymała w CDA ocenę 10?" Przy założeniu że takich tytułów na 10 było wiele.

Nie pamiętam już, ale chyba dawałem 10 punków "Syberii" i "The Longuest Journey"...

Pytanie: Co ty Generale na to by w podzięce ze te wszystkie dobre lata z twymi recenzjami dodać do internetowego slangu określenie EGM? (I tu nie chodzi mi tylko o czytelników CDA, ale cały internet.)

Ciekawe, co miałoby to określenie oznaczać? :confused: ... Nad Internetem nikt, nawet Bill Gates, nie zapanuje,...

Generale mam takie pytanie, co sądzisz o książkach "Archipelag GUŁag" i ich autorze?

Raz kiedyś czytałem AG. Książka wstrząsająca, choć ja osobiście wolę inne rodzaje literatury. A co sądzę o autorze? Bo ja wiem? Muszę coś sądzić? Każdy ocenia innych po swojemu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat: Jakie ma Magnificjencja plany konwentowe? Planuje rozpocząć starania karierowo-tłumaczowe i w końcy wybrać się w odpowiednie miejsce, aby zawrzeć jakieś odpowiednie znajomości.

Najbliższy konwent, na jaki się wybieram to Polcon - mniej więcej za dwa tygodnie w Łodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem, że zapewne te pytania już padały, ale nie potrafię ich odszukać i zapytam. Jakie polecasz książki Kinga? ( mam już pare, ale jest to kropla w morzu książek ) Jeżeli byłbyś łaskaw to mógłbyś polecić również innych pisarzy w stylu Kinga? Tzn. jakieś książki kryminalne, horrory itp :)

a byłbym zapomniał : Czy też uważasz, że Komórka jest tak słabą książką Kinga? Mnie rozczarowało tylko zakończenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. Mam pytanie jeżeli odchodzisz z redakcji to kto będzie teraz będzie recenzował gry przygodowe , bo odkąd pamiętam to ty je zawsze recenzowałeś ??

No jakże? W redakcji wszyscy są lepsi ode mnie. Podczas minionych 12 lat nie zaproponowano mi stanowiska ani nawet biurka z kompem - wszystko robiłem sam w domu na własnym sprzęcie. Wniosek nasuwa się sam, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. Mam pytanie jeżeli odchodzisz z redakcji to kto będzie teraz będzie recenzował gry przygodowe , bo odkąd pamiętam to ty je zawsze recenzowałeś ??

No jakże? W redakcji wszyscy są lepsi ode mnie. Podczas minionych 12 lat nie zaproponowano mi stanowiska ani nawet biurka z kompem - wszystko robiłem sam w domu na własnym sprzęcie. Wniosek nasuwa się sam, prawda?

No to straszne,w redakcji w której panuje rodzinna atmosfera takie chwyty dające wiele do zrozumienia.

Miejmy nadzieje ,że wyłoni się z redaktorów jakiś młody Jack Orlando, który jak dostanie przygodówkę to nie bedzie musiał na siłę odrabiac dziennikarskiej fuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Generale! Chciałbym rozpocząć przygodę ze Światem Dysku, lecz po zobaczeniu wszystkich ksiąg z tej serii, złapałem się za głowę. Tyle tego jest, że sam nie wiem co wybrać. Czy mógłbyś mi doradzić?

W redakcji jest znacznie lepszy ode mnie znawca Świata Dysku - Gemini. Jego pytaj, choć ja zacząłbym od cyklu o Miejskiej Straży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czas nas goni, czy nam ucieka?

2. 5 nieżyjących już osób, z którymi chciałbyś podyskutować?

Ad 1. Arabowie powiadają, że Allach nie stworzył pośpiechu, tylko czas - i to w dostatecznej dla każdego ilości.

Ad 2. Moja żona, której chciałbym powiedzieć wszystko, czego nie zdążyłem, gdy żyła. Moja nauczycielka języka polskiego, prof. Marta Gąsiorowska - mądra, wspaniała nauczycielka. Ojciec - też nie zdążyłem mu powiedzieć kilku rzeczy.

No i oczywiście chętnie podyskutowałbym z Jezusem i Mahometem - zapytałbym ich, czy podoba im się to, co z ich imieniem na ustach wyprawiają wyznawcy zapoczątkowanych przez nich religii...

Generale, melduję wykonanie zadania!

Twój ulubiona piosenka?

Podoba ci się Sinking Island?

Grałeś we freeware Cottage of Doom? (gruugruu)

Nie wiem, o jakie zadanie chodziło. Moja ulubiona piosenka? Niełatwo wybrać, ale zawsze chętnie słucham "My Way", Sinatry i "Ballady o wriemieni" Wysockiego. Wysockiego zresztą mogę słuchać i słuchać... Sama, czysta poezja.

"Czistotu, dobrotu my u driewnich bieriom,

sagi, skazki iz proszłogo taszczim,

potomu czto dobro ostajotsia dobrom,

w proszłom, buduszczim i nastojaszczim..."

Piękne, prawda?

Sinking Island? Owszem, niezła gra, ale nie dałbym si eza nią posiekać...

W Cottage of Doom nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGM-ie czy ujrzymy kiedyś Still Life 2 w Polsce ? Niemcy i Francuzi już grają.

Nie jestem Wernyhorą, nie wiem...

Ad 1. Arabowie powiadają, że Allach nie stworzył pośpiechu, tylko czas - i to w dostatecznej dla każdego ilości.

No tak, bo kiedy człowiek nie potrafi czegoś wytłumaczyć na swój rozum, zasłania się bogiem...

Odpowiem ci tak, o Bwana. Einsteina zapytał kiedyś pewien jegomość, co to znaczy, że czas jest nieskończony. Niepoprawny Albert odpowiedział: "Potrzebowałbym czasu, żeby to panu wytłumaczyć, ale musiałaby minąć nieskończoność, żeby pan to zrozumiał..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobalo zdanie alberta, że każdy wie, że czegoś nie da się zrobić, dopóki nie przyjdzie ktoś, kto tego nie wie, i to zrobi.

proste, celne, życiowe jak cholera.

jakbys mial moc jednorazowej zmiany historii Polski (jakiegos stulecia, jakiegos traktatu, wojny, decyzji o wojnie (nie, zebym naprowadzal na powstanie warszawskie)), to ktory konkretnie jej fragment bys zmienil?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobalo zdanie alberta, że każdy wie, że czegoś nie da się zrobić, dopóki nie przyjdzie ktoś, kto tego nie wie, i to zrobi.

proste, celne, życiowe jak cholera.

jakbys mial moc jednorazowej zmiany historii Polski (jakiegos stulecia, jakiegos traktatu, wojny, decyzji o wojnie (nie, zebym naprowadzal na powstanie warszawskie)), to ktory konkretnie jej fragment bys zmienil?

Namówiłbym Władysława IV, żeby przyjął prawosławie i zasiadł na ofiarowanym mu przez bojarów tronie moskiewskim... Właściwie to trzeba byłoby namówić jego ojca, bo Władek był niepełnoletni, ale można byłoby mu dodać odpowiednich doradców. I mielibyśmy Rzeczpospolitą do Pacyfiku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...