Skocz do zawartości

EGM w sosie własnym


EGM

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No coz, Andrzeju - to byly dobre lata, dobre 12 lat. Szanuje twoja decyzje, licze ze nie jest ostateczna, tzn. ze zatesknisz jeszcze za tym forum i recenzjami w CDA. Jakby co -miejsce zawsze znajdziesz, bo jestes czescia historii CDA, na dobre i na zle.

A na razie w imieniu redakcji CDA dziekujemy ci za te lata i mamy nadzieje, ze masz wiecej dobrych niz zlych wspomnien z tego czasu.

Zdrowia i pomyslnosci, zycze osobiscie i jako przedstawiciel CDA.

I do zobaczenia (mam nadzieje) w lepszych czasach. :teehee:

Bedzie nam brakowalo twoich tekstow, twej obecnosci lecz coz - wszystko co ma poczatek, ma tez koniec (choc po cichu licze, ze to wcale nie jest taki koncowy koniec.)

Smuggler

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jest to temat z pytaniami... ale cóż (mam nadzieję, że z takiej okazji modernatorzy przymkną na to oko :wink: ) Powiem tyle... szkoda że odchodzisz. Bardzo lubiłem czytać twoje recenzje. Nie wiem, kto teraz będzie pisał recki przygodówek, ale wątpię, żeby robił to lepiej niż Ty. Widać było, że dużo przygodówek znasz i Twoim recenzjom można było zaufać. Mam nadzieje, że coś tam jeszcze do CD-A czasem naskrobiesz :smile: .

No i pytanko, żeby nie było, że zupełnie nie na temat pisze :smile: . Ten temat zostanie teraz zamknięty, czy na pytania będziesz czasem odpowiadał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pytanko, żeby nie było, że zupełnie nie na temat pisze :smile: . Ten temat zostanie teraz zamknięty, czy na pytania będziesz czasem odpowiadał?

Jak sam generał napisał musi ograniczy obecnoś na forum i w redakcji CDA miejmy nadzieje że bedzie tu zaglądał od czasu do czasu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę (z braku czasu) ograniczyć aktywność na Forum, a nie obecność. Czytam posty i na niektóre będę odpowiadał, ale zechciejcie nie zadawać mi po raz n-ty pytania o mój stosunek do religii, albo o to, co sądzę o twórczości Franka Herberta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, coś tu jest do rzyci.

Ponad 11 lat czytam CDA a przez ten czas znalazłem tylko jednego prawdziwego speca od gier przygodowych. Twoje recenzje, solucje (w ogóle teksty) były bardzo profesjonalne i świetnie napisane - tego, co zrobiłeś nikt już nie powtórzy. Dlatego nie chcę Ci jeszcze dziękować za Twoją pracę, bo mam nadzieję, że jeszcze nie raz przyjdzie mi (i nie tylko) korzystać z jej efektów:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się na ten łez padół tylko po to, żeby się z Tobą pożegnać, Generale. Najlepiej pod melodię i słowa piosenki As Tears Go By Rolling Stonesów

http://www.youtube.com/watch?v=nUSu_P1LpiQ...feature=related (dla niekumatych)

To były miło spędzone lata mojego życia. Nie będę udawał, o Generale, że zmieniłeś moje życie, czy cokolwiek takiego, ale były to cholernie mile spędzone lata mojego szczeniackiego życia. Być może dzięki Twoim recenzjom zainteresowałem się przygodówkami, nie pamiętam. W moich oczach zawsze jawiłeś się jako ekspert gatunkowy i Twoja rekomendacja lub jej brak decydowały o zakupie przeze mnie kolejnej gry. Nigdy się jeszcze nie zawiodłem, za co dzięki. Twoja robota nigdy nie szła na marne.

Być albo nie być, oto jest pytanie! Niezłe, nie? Sam przed chwilą wymyśliłem.

(tutaj słychać odgłos salwy honorowej na cześć EGM-a , w tle widać dziewczynki w białych sukienkach sypiące kwiaty na drodze pod kopyta jego konia, oraz płaczące niewiasty, które mają dziwne przeczucie, że żegnają się z nim na zawsze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore pozegnania brzmia jakby General hmm schodzil z tego swiata (jako i my wszyscy zejdziemy). Przeciez EGM wyraznie napisal, ze bedzie na forum rzadziej, ale bedzie! Zwróćcie uwage, ze to on najszybciej odpowiadał na nasze pytania, a inni redaktorzy nie daja oznak zycia przez kilka dni :) Mam nadzieje, ze z recenzjami to nie calkowity koniec, bo chyba nie widac nikogo na miejsce Generala. Moze i ktos by sie znalazl... ale na pewno nie ktos TAKi.

EGM! UWAZAJ! ZA TOBA! TRZYGŁOWA MAŁPA!!! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, LOL, ROTFL. Nie zrozumcie mnie źle, tylko w jednym z tematów przeczytałem, że Generał ma 62 lata. Jako, iż to dość sędziwy wiek, miałem się spytać, czy ma zamiar przejść na emeryturę :confused: . Wchodzę na temat- i co widzę? Nie muszę się pytać......a tak chciałbym dostać odpowiedż negatywną...CHLIP

Ale, CAWABUNGA, THX za recki przygodówek i dzięki, za tłumaczenie Cevilla. SUPER!!!!! Tylko jedno mnie zastanowiło, czemu używałeś tak często nawiasów imiyujących nie nobile część pleców?

Ogólnie, cześć i nara. <<Salut i salwa honorowa. Odgłos trąbki>> :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie brakowało Pańskich recenzji... No ale cóż, taka kolej rzeczy, w końcu musiało to nastąpić. Mam nadzieję jednak, jak wielu innych forumowiczów, że jednak zmieni Pan decyzję, albo przynajmniej gościnnie będzie pojawiał sę na łamach CDA. W końcu kto zastąpi stanowisko recenzenta przygodówek? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Napisałeś w ostatnim numerze w Magazynie prawie kulturalnym, że wybierasz się na Polcon 2009. I tu moje pytanie. Czy będzie relacja (tekstowa/wideo) z tego wydarzenia? Czy po prostu to prywatny wyjazd.

Wybieram się na Polcon, ale nie wiem na pewno, czy uda mi się zrealizować pragnienie uczestnictwa w tej b. fajnej imprezie. Wyjazd będzie jak najbardziej prywatny, choć CDA objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Wszystkim dziękuję za wyrazy uznania.

:sad::ermm: Szkoda że pan odchodzi. Ale to nie jest przymusowe odejście?

Odejście nie jest przymusowe, mam nadzieje, że jeszcze od czasu do czasu pojawię się na łamach, ale teraz muszę ograniczyć aktywność. Sorry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Generale, postawmy sprawę jasno. Powiedz ile i na jakie konto a zorganizujemy zbiórkę.

Jednak pod pewnym warunkiem, dzień po przelaniu określonej kwoty musisz migusiem wrócić do pisania recenzji do CDA. :laugh:

To jak mamy umowę? :D

JA??? PIENIĄDZE??? OD CZYTELNIKÓW CDA??? ZA PISANIE RECENZJI???... Z NAJWIĘKSZĄ PRZYJEMNOŚCIĄ!!! :devil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Co ty Generale na to by w podzięce ze te wszystkie dobre lata z twymi recenzjami dodać do internetowego slangu określenie EGM? (I tu nie chodzi mi tylko o czytelników CDA, ale cały internet.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Pan moim ulubionym recenzentem w CDA i nie chodzi mi tu o mydlenie. Szkoda, że Pan odchodzi, będzie mi brakowało tych recenzji przygodówek, bo bardzo lubię ten gatunek gier i teksty były dla mnie wyznacznikiem, która produkcja jest godna uwagi. Dziękuję, że mogliśmy (nikt się chyba nie obrazi, że wypowiem to w imieniu Czytelników) czytać Pana teksty, Generale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...