Jump to content
Debosy

Targowisko a Humble Bundle

Recommended Posts

Zastanawiam się od pewnego czasu, dlaczego na CD-action istnieje przyzwolenie na odsprzedaż gier z akcji charytatywnych z pod znaku Humble Bundle.

Zawsze byliście przeciwni piractwu, z drugiej zaś strony swobodnie można odsprzedawać u was gry z owej akcji gdzie zaznaczone jest wyraźnie przy kupnie zakaz odprzedaży-handlowania tymi grami.

Ja wiem, nie można przecież stwierdzić skąd owe gry pochodzą (chociaż powtarzalność tych samych zestwów mówi wiele), ale część sprzedających wogóle nie kryje się z pochodzeniem tych gier.

Czy ekipa serwisu Cd-action.pl ma zamiar zająć stanowisko w tej sprawie???

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nie zmienia to faktu, że regulamin HB zabrania odsprzedaży kluczy. Można klucze wysyłać jako gifty, ale nie wolno z tego czerpać żadnych korzyści materialnych. Oczywiście sporo ludzi wykorzystuje to, że klucze można komuś podarować i ma gdzieś ToS, ale jest to jednak pewien rodzaj piractwa.

Inna sprawa, że tu zasady są podobne, jak w przypadku każdych innych giftów na Steamie - jeśli przyjmujesz gifta, to Ty ponosisz za niego odpowiedzialność. Więc, jeśli ktoś sprzeda klucz, a następnie zrobi chargeback, to problem ma ta osoba, która przyjęła gift.

Link to comment
Share on other sites

Tylko to jest temat sprzed 2 i pół miesiąca. Przez taki czas, to sporo może się zmienić (np. można dostać ostrzeżenie na Steam :P). Nie byłby to pierwszy przypadek osoby, która nadziała się na handlowaniu kluczami z HB i na pewno nie ostatnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...