Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bandusinski

Rozwiązany: Słuchawki do 80 zl

Polecane posty

Siema, mam zamiar kupić słuchawki do grania i muzyki (hip-hop, dupstep) w przedziale cenowym 80 zł. Ostatnio miałem Superlux HD681 i miały bardzo dobrą jakość dźwięku, lecz przewód był przeciętnej jakości (mniejwięcej co miesiąc trzeba było lutować przy mini-jack'u).

Czy znajdą się słuchawki do tej ceny, żeby miały przyzwoitą jakość dźwięku i w miarę dobrą jakość wykonania (chodzi mi głownie o kabel).

Myślałem nad Sennheiser HD 201, czy będą dobrym wyborem?

Zgłaszajcie własne propozycje, jeżeli znajdą się lepsze.

Mikrofonu nie potrzebuję wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam maxell retro dj od jakichś 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony, nic się z nimi nie dzieje na razie i są bardzo wygodne ;) A co do M1 również je miałem, ale kabel padł przy obu słuchawkach i dźwięk przerywa. Co prawda po sklejeniu izolacyjną wszystko działa od dłuższego czasu, ale jednak niesmak pozostał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytypowałem te słuchawki:

Superlux HD 681/668b

Brainwavz Alpha/Delta

Maxxel Retro DJ

Meelectronic M9

Sound Magic PL 11

Słuchawki głównie będą służyły w domu, ale czasami na pole też z nimi wyjdę. Muzyka to Hip-Hop, Dupstep jak wspomniałem wcześniej. Słuchał je będę na telefonie bądź komputerze z zintegrowaną kartą dźwiękową.

Czy dokanałowe, czy nauszne, obojętne, ważne żeby były w miarę wygodne.

Dobrze by było, żeby były zamknięte (nie dotyczy Superlux'ów) smile_prosty.gif

Zapomniałem dodać, że ostatnio zrobiłem temat na życzenie kolegi i "wygrały" PL 11.

Przesłuchałem chwile na nich kilka piosenek i miały one bardzo dużo basu. Ma je do dziś bodajże od wakacji.

Sprawują się dobrze, ani razu z kablem nie miał problemu. Właśnie chciałbym, aby kabel był mniej więcej taki jak u PL 11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...