Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MadeinHell

System Shock 1 & 2

Polecane posty

Ściągnąłem ostatnio System Shock 2 z TheUnderdogs (Oczywiście w całości legalnie, żeby nie było SS2 to abandonware), problem polega na tym że po rozpakowaniu i odpowiednim załatwieniu całej sprawy z instalacją włączam SS2 i... niby działa, niby udaje mi się uruchomić dźwięk i te rzeczy (tyle tylko że filmy są w lustrzanym odbiciu :/ ściągnąłem divixa tyle że nie piątkę a najnowszego, muszę to zmienić i powinno się udać). ON-TOPIC- generalnie problem polega na tym że po uruchomieniu gry, ta wiesza się po jakimś czasie (powiedzmy 2-3 minutkach grania) dźwięk zapętla się na fragmencie w którym akurat doszło do zawieszki i nic nie da się zrobić. Próbowałem bawić się z trybami zgodności i innymi tego typu rzeczami, ściągałem SS2 z różnych źródeł i zamieniałem pliki ale nic to nie daje.

Moja konfiguracja:

Windows XP

Radeon HD 3600

Intel Core 2 CPU

1GB ram

Myślałem że może spaczowanie SS2 coś da ale najwyraźniej wersja dostępna na TheUnderdogs jest niepaczowalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to problem za szybkiego procesora - spróbuj pokombinować z programami spowalniającymi (np. CPU Grabber, Mo'Slo itd.), możesz też podejść do kwestii bardziej hardkorowo i pobawić się w underclocking - obniżyć taktowanie procesora, wyłączyć pamięć cache a nawet wyłączyć całkiem jeden rdzeń (wszystko to powinno dać się zrobić z poziomu BIOSu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu problem jest bardziej skomplikowany - trzeba albo najnowsze sterowniki (pomaga!) albo XP tweaka ściągnąć albo kombinować z plikami gry lub przy użyciu SS2 Tool. Możliwości jest wiele.

http://forums.nvidia.com/lofiversion/index.php?t32621.html

Tu jest odnośnik do problemu, i na tym forum znajdziesz odnośnik do innego forum, w którym jest już wszystko pięknie opisane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę grałem, ale nie mogłem wytrzymać dłużej niż 20 minut. Odchodziłem cały spocony od komputera. Wiesz, czy można pobrać wersję z filmami oprócz underdogs? Na legalnych stronach znalazłem paczki, które razem wynosiły ok 200mb. To mało, a ja nie chcę grać bez cut scenek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta forma mi nie odpowiada. A tam na underdogs, chyba można po jednym pliku dziennie ściągać, a jest ich sporo do tej gry. Same torrenty nie są nielegalne, nawet na stronach takich jak IDG, Computerworld, proponują ich używanie (programów, aby ściągać z ich serwerów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta forma mi nie odpowiada. A tam na underdogs, chyba można po jednym pliku dziennie ściągać, a jest ich sporo do tej gry. Same torrenty nie są nielegalne, nawet na stronach takich jak IDG, Computerworld, proponują ich używanie (programów, aby ściągać z ich serwerów).

Co do ściągania z The Underdogs (sam tak dość często robię) - jest to ogólnie dość wolne, ale skuteczne. Ja osobiście wybierałem ściąganie bezpośrednie, lecz za pomocą FlashGeta. Obsługuje wznawianie transferu i inne takie cuda, ale jedna uwaga - trzeba odpowiednio go skonfigurować. Domyślnie FlashGet tworzy pięc (o ile dobrze pamiętam) równoległych pobierań, aby przyspieszyć wszystko. Jak sam jednak napisałeś TUD umożliwia tylko jedno, trzeba więc programowo zmniejszyć te streamy w programie. Prędkość w torrentach zależy natomiast od ilości osób, które zdecydowały się ściągnać i nadal udostępniają do ściągania, więc w przypadku mniej popularnych gier, chyba lepiej bezpośrednio pobierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...