Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cela123

ukradli mi konto 24.12 na steam pisałem do suppa ile można czekać ?

Polecane posty

ukradli mi konto 24.12 na steam pisałem do suppa ile można czekać wysłałem co trzeba 3 dni robocze minęły jestem przestraszony na swojim koncie miałem kase steam ma mnie w dupie ?

wysłałem dużo dowodów tylko kiedy on odpisze ? jakie mają tam godziny pracy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thorn ten koleś włamał mi się z algeri na kompa ściągnął dane kont na kompie myślisz ze hasła nie zmienił ? zmienil wszystko ale mam dowody ze to moje problem w tym ze czas leci kasa moze tez a support nic nie pisze

serio to straszne uczucię jakby jedyny ratunek miał cię w ****

a podobno pomaga do 3 dni mojemu koledze przez tego samego typa okradziony odzdyskał konto 30 ja nadal czekam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego samego typa ? i wiesz, że z algierii ? może zainwestuj w antywira jakiegoś.

Hasła da się odzyskać, konto jest powiązane z pocztą, do poczty też hasło da się odzyskać. Próbowałeś ? Steam guard miałeś włączony ? Hasła zabezpieczające też powinny być. więc powinieneś sam dać radę odzyskać je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek ja miałem cieszę się ze nie azjata bo by mi konto wyczyścił

radek ale on zmienił hasło i pocztę

to nie radek spod sklepu on wie co robi w 20 sek włamał mi się na 5 kont

a antywira miałem za 90 zł nic nie dał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ma się wszędzie takie same hasło to nic dziwnego. Nawet jeśli nie, to na dziwnie podejrzany strony wchodzisz skoro mógł Cię bez problemu ograbić. Jak już mówiłem, hasła DA się odzyskać samemu, wystarczy użyć opcji zapomnij hasła lub podobnej. Wszędzie takowe istnieją. W razie czego skontaktować się z administracją poczty ( koniecznie zrozumiale i ze słownikiem w ręku).

W kliencie steama też takowe istnieją przypomnienia i procedury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. zmienił chasło i email klikając znam login przychodzi na jego skrzynkę prośba o przypomnienie hasła 2.klikając nieznam loginu piszę znam hasło znam email wybór dając znam email wyskakują moje stare konta tak samo z emailem

patrzyłem nie mogę odzyskać a co do patrzenia na podejrzane strony to jak mówiłem nie jestem znawcą mam 14 lat pozatym nie weszłem na stronę on najpierw mnie zatakował mnie ddos-em a potem jakoś pobrał moje dane

pisałem juz ten koles to nie debil ja mialem rozne hasla na roznych kontach on je jakos poznał w 20 sek podejwam ze miał jakiegoś bota ale to nie mi ju sądzić jak sądzisz kiedy odpiszą ?

mam dowody ze to moje konto tylko supp milczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Duzo masz gier na tym koncie Steam?

Jjakiego programu antywirusowego uzywasz? I czy jest to sam antywirus, czy masz pakiet obejmujacy ochrone tozsamosci, firewalla itd? Z tego co napisales, to mi wyglada tak, jakbys mial na kompie keyloggera, ktory bezproblemowo zapamietal Twoje loginy i hasla. No i skad wiesz, ze koles jest z Algierii?

Napisales, ze zaatakowal Cie ddosem? Skad ta pewnosc? Napisz jak to wygladalo. Troche duzo zachodu zeby przejac konto Steam z kilkoma grami...

PS.

Jak ja mialem 14 lat, to wiedzialem, ze przecinki i kropki sa wazne, a wypowiedz dzieli sie na zdania... wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...