Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicholas

dziwny problem :|

Polecane posty

1) Sytuacja wygląda tak... Cod 2 multiplayer dalej mogę odpalić i nic sie nie wyłącza. Problemik w przypadku guildwarsów. ale jest to dokładnie tak samo jak wtedy, zaczyna sie od tych bardziej wymagających.

Dobrze, w takim razie czy jeszcze jakaś gra (poza Guil Wars) powoduje zawieszenie komputera? wiesza się "od razu", czy w jakichś charakterystycznych momentach? (zmiana menu, planszy itp.)

Jakie jest obciązenie łącza internetowego podczas połączenia gry z serwerem? -> instalujesz NetMeter i patrzysz co pokazuje ;) grę można uruchomić w trybie okienkowym (nie na całym ekranie), albo zrzucić do paska zadań naciskając ALT+TAB (są lepsze sposoby, ale na razie wystarczy)

2)Modem Neostrada( Sagem Fast 800-840 ).( Czy to ile mam lat wpłynie na rozwiązanie problemu, czy na twoją ocenę mojej postaci :). 15.)
Modem, nie Ty :P

One się psują, wiesz? im starsze tym częściej.

Masz jakiegoś kumpla używającego bardziej cywilizowanych sposobów łączenia z internetem? np. posiadającego router?

Mam ESET NOD 32 ANTIWIRUS a firewall systemowy(aktywny, blokada połaczeń internetowych(wyjątki neostrada) )
To się nazywa "firewalla nie posiadam. Sad but true!

Wersja NOD32?

PS. Dodam, że mam (miałem) mało styczności z komputerami(od strony profesjonalnej), także proszę o niezlinczowanie mnie, za niewiedzę.

Za niewiedzę? LOL muszę wiedzieć jak pisać żeby człowiek do którego piszę mnie zrozumiał ;)

Poszukaj w google "podgląd zdarzeń", poczytaj, i napisz co tam widać w czasie zgodnym z "zawiśnięciem" (restartem) kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Tak. Nie łaczę się z netem, zamykam wszystkie programy mogące z takiegop ołaczenia korzystać i odpalam cod 2 SINGLE PLAYER! I co się dzieje, komp się wyłacza. Wiesz się zanim się gra odpali. Wiesza to złe słowo, się wyłącza bezpardonowo.

2) modem ma hmm. Tak z 6 lat.

3) wersja NOD próbna baza sygnatur zaktualizowana, skanowałem wczoraj kompa jeszcze avastem. Nic nie wykrywa.

4) obciążenia nie sprawdzam, skoro wyłacza się nawet przy singlach, albo jak chcę sobie odpalić film w winampie(dodam, że net nie połaczony)

PS. Dziennik zdarzeń wykazuje

TYP: Bład

Źródło system error

Kategoria (102)

Identyfikator zdarzenia 1003

Kod błędu 1000000a, parametr 1 00000016, parametr 2 0000001c, parametr 3 00000000, parametr 4 80502392.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj model pamięci i jakie napięcie jest na nich ustawione w biosie.

przetestuj:

http://www.goldmemory.cz/

http://www.memtest86.com/

NIE pod windowsem, to się uruchamia z płytki (memtest) albo w czystym DOS-ie (goldmemory) -> opisy na stronach, przed testem należy włączyć rozszerzone testowanie i poczekać aż przejdą 2-3 pełne przebiegi testu.

Masz zainstalowany jakiś "cudowny" codec-pack? (paczka kodeków do wszystkiego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o to żeby nagrać obraz płyty z dysku na płyte?

Musisz poprostu w nero wybrac dane>dysk z danymi>póżniej wybrać elementy do nagrania(np.plik obrazu)

Pirat z ciebie co? :P

Piratowanie juz się nie opłaca :)

Nie no, poprostu się nei bawiłem w takie rzeczy nigdy, nie czerpię specjalnej radości, z uzytkowania komputera. Owszem, lubię sobie pograć, w jakąś porządną grę, albo na forum się powymieniać informacjami, ale takie obrazy płyt to już dla mnie za wysoka klasa :)...

Dobra... niby nagrałem, nie mam pojecia co teraz mam z tym zrobić, jesli dobrze nagrałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Nie wiem, jak ja to robię, ale to pewnie przez to, że nigdy nawet gierki nie udało mi sie spiracić. No dobra, ale ja z czym innym. Oto jak chciałem włączyc coda, singla, wyświetlił mi się error: Configure.csv: Couldn`t configure -2 GHz 1024 MB.

Potem wyswietliło mi się okionko, on zaczął wymieniac jaki,eś pliki, a potem po odstępie

82316 files in iwd files

execing default_localize.cfg

"toggleconsole" isn't a valid key

"toggleconsole" isn't a valid key

couldn't exec language.cfg

execing players/koVu/config.cfg

Measured CPU speed is -1.77 GHz

System memory is 1024 MB (capped at 1 GB)

Video card is "NVIDIA GeForce 8500 GT"

Streaming SIMD Extensions (SSE) supported

Potemcoś o kracie, znowu jakies pliki etc. na koniec ten error co mis ięw cześniej wyświetlił. Mam całość w pliku tekstowym i zrobiłemzdjęcie ramki, jakby to było pomocne. Czy to, że ciągle nawija o ramie, o czymś świadczy? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś w końcu te pamięci?

Takie coś co robił u ciebie CoD widziałem kiedyś na klientowskim kompie po wirusie - zdaje się uszkodził jakieś pliki i gierka nie mogła wczytać konfiguracji. Z RAM miało to niewiele wspólnego, po prostu gra wysypała się w dość ciekawy sposób ;)

Dysk sprawdzałeś?

HD Tune -> pokaż zakładki "Health" i "Error Scan" (po wykonaniu testu oczywista). Nie ściągaj wersji "Pro", nie jest potrzebna do tych testów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś w końcu te pamięci?

Takie coś co robił u ciebie CoD widziałem kiedyś na klientowskim kompie po wirusie - zdaje się uszkodził jakieś pliki i gierka nie mogła wczytać konfiguracji. Z RAM miało to niewiele wspólnego, po prostu gra wysypała się w dość ciekawy sposób ;)

Dysk sprawdzałeś?

HD Tune -> pokaż zakładki "Health" i "Error Scan" (po wykonaniu testu oczywista). Nie ściągaj wersji "Pro", nie jest potrzebna do tych testów.

Pamięci nie sprawdziłem, bo, wstyd się przynać, nie potrafię nawet nagrać obrazu płyty. Tym programikiem to przeskanował i nic nie wykrył(wszystkie kratki zielone) ale w health mam takie coś:

Spin retry count 100 92 97 0 failed

current worst threshold data

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...