Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jenott

Rozwiązany: Skyrim - Dawnguard: quest "Prorok"

Polecane posty

Szukałem już w wielu miejscach, lecz nie mogę znaleźć rozwiązania. Grając po stronie Obrońców Świtu, po uwolnieniu Kapłana Ćmy wracam do Twierdzy i po rozmowie z Isranem ma dojść do odczytania Zwoju wespół z wspomnianym Kapłanem. I tutaj proszę Państwa wyskakuje zonk: rzeczony Kapłan nie wyraża chęci do zajęcia się sprawą, mogę mu jedynie zadać dwa standardowe pytania dotyczące jego osoby. Ma ktoś pomysł jak ruszyć fabułę dodatku do przodu? Próbowałem już odczekiwania kilku dni w świecie gry, wzywania i odsyłania Serany w trakcie podróżowania, powtarzania całego zadania i nic. Gram na Legendary Edition, lekko zmodowanej głównie o mody poprawiające grafikę i dodające nowe przedmioty. W razie potrzeby podam pełną listę (chociaż próbowałem tez obejść problem grając bez modów z wyłączonym SKSE). Z góry dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójność sprawdzałem, ale... Problem rozwiązał się sam z głupia franc, nawet nie wiem jak. Przez pewien czas grałem normalnie zarzucając wspominane zadanie, po czym wróciłem do Twierdzy i zamiast do Israna od razu zagadałem do Kapłana. Quest zaskoczył. Nie wiem jak, nie wiem gdzie ale problem się rozwiązał. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...