Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja tak apropo to polecam wersję trial tej fabryki jest tam (niewiele bo niewiele) trochę więcej elementów

Jak rozumiem masz na myśli wersję specjalnie hp która zawiera połowę (a nie tylko ćwierć) elementów.

Dostępna na stronie HP.

Tak przy okazji jardin nigdy ale to przenigdy nie oceniaj ludzi po ilości postów jaką mają, przykładowo gdybym ja to robił mógł bym cię teraz wyzywać od ćwierć inteligenta, w końcu masz tylko 5 postów :P.

PS. Dear Mod close this topic pls...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak zwykle zatruje forum pytaniem, odpowiedzcie szybko proszę.

Czy do grania w pełną wersje spore będzie wymagany internet?

Bo na przykład w kreatorze sporków nie trzeba czy taka sama zasada tyczy się gry??

Ponownie prosze o szybką odpowiedź.:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę o Spore poczytałem i tak się zastanawiam czy jednak net nie będzie konieczny. Bo to przecież wszyscy gracze mają budować ten świat. Nie będą brali udziału w samej rozgrywce ale poczynaniami ich sporków ma kierować komputer.

Trochę zamieszałem ale mam nadzieję, że zrozumiecie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczny raczej nie, choć pomocny. Komputer sam będzie w stanie wytworzyć Ci środowisko i łańcuch pokarmowy tak, żebyś nie miał prawa się nudzić. Tyle tylko, że przy połączeniu z serwerem, gra będzie mogła dużo sprawniej wypełnić całe galaktyki dzięki uprzejmości innych graczy :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w demie fabryki stworków da się zrobić roślino lub wszystkożercę czy muszę kupić pełną wersje.

Jeszcze jedno mam problem z rejestracją już chyba pięć razy kazałem wysłać wiadomość potwierdzającą na mój mail ,ale nie przychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem fabrykę stworó i wszystko bardzo fajnie do czasu...po kilku minutach zauważyłem że podając e-mail, zamiast o2 było p2. Szukałem w profilu gdzie mozna zmieniać dane, lecz nie znalazłem. Może wiecie jak mogę zmienić e-mail?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem fenomenu tej gry. Nic w niej nie rozumiem. Tak samo jak nigdy nie rozumiałem Simsów. No, może kiedy byłem w podstawówce. Ta gra owszem, rozbudowana, ale jakoś nie ma nic, co by mnie do niej przyciągało.

Takie posty proszę zamieszczać w dziale "Komentarze" - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy to odrazu takie podobne do simsow? ostatecznie simsy sa wolne od przemocy a tutaj sa 4 rozne sposoby zadawanych obrazen, ktore pomagaja przetrwac i ewoluowac dla zwiezaka. poza tym creator do sporkow jest naprawde elastyczny i pozwala na szybkie zalapanie o co w nim chodzi, a efekty pracy sa zawsze swietne(oczywiscie jezeli wiesz co chcesz stworzyc;]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno można ręcznie zaprogramować styl ruchu. Coś słyszałem, że jest to bardzo proste iż przesuwa się siatke ruchu. Jednakrze siatka jest zbudowana archaicznie to trzeba być ostrożnym.

Jeśli wiecie coś o tym to prosze o poinformowanie mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...