Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KlucQ

Uplay- niemożność rejestracji

Polecane posty

Witam,

mam problem z serwisem uplay, a konkretnie z jego sklepem. Ze względu na to iż Skyrim w wersji legendary jest tam 20zl tańszy niż na Steamie to tam chcialem dokonać zakupu, jednak przy próbie rejestracji po wypelnieniu formularza występuje error iż strona jest niedostępna. Serwis nie reaguje również na laczenie z facebookiem, ani na kombinacje mail haslo z tego serwisu.

Gdy próbuje zalożyć konto w momencie kupowania, również nie jest to możliwe, ponieważ serwis nie przyjmuje danych karty (MasterCard) twierdząc na zmianę, że kod CVV jest blędny lub, że "nie można utworzyć tokena bezpieczeństwa karty".

Czy to po prostu wina przeciążonych świątecznie serwerów, a może jednak to problem z którym ktoś z Was już się spotkal? Proszę o szybką odpowiedź, bo jeśli nie uda sie rowiazac tego problemu to mam 6godz na zakup na Steamie wink_prosty.gif

P.S. no chyba że ktoś poratuje swoim kontem uplay!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw upewnij się że na pewno nie masz konta ubisoft. Jeżeli chciałeś grać online np w Rainbow Six Vegas (lub COJ Cartel lub Dust) z CDA musiałeś założyć konto w serwisie ubisoftu i możesz użyć tegoż konta do logowania. Jeżeli nie spróbuj założyć konto przez tę stronę

https://secure.ubi.com/register/Login.aspx?lang=pl-PL&NextUrl=http%3a%2f%2fwww%2Eubi%2Ecom%2fPL%2fDefault%2Easpx&genomeId=792B6CDA-C939-4BA2-8490-1F8A52E38037

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, probowalem użyć tej strony i nie dziala, a teraz proszę, zakup juz dokonany, dzięki wielkie!

Jeśli możesz odpowiedzieć mi na jeszcze jedno pytanie bylbym wdzięczny. ;) Mianowicie, czy muszę ściągać jakąś appke ubi na kompa czy wystarczy sama aktywacja i ściągnięcie przez steam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalem do steam, i niestety nadzialem się na to, że wersja legendary edition nie ma jezyka polskiego, co mnie zaskoczylo, bo w opisie na sklepie steam są wymienione i czeski i polski ;/

wiadomo Ci coś może na temat możliwości spolszczenia tej wersji na steamie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem w tematach z okazjami wersję PL dostaniesz tylko w pudełku od cenegi lub kupując bezpośrednio na steam. jedyne wyjście to fanowskie spolszczenie, które nie jest spolszczeniem wyciętym z oryginalnej wersji polskiej. radził bym przejrzeć forum może jest już jakiś temat dotyczący spolszczenia bo chyba sporo osób skusiło się na zakup w uplay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...