Skocz do zawartości

Otwieram nocną


t3tris

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kurczaki, ostatnio chodziłem spać wcześnie (wczoraj nawet przed drugą), a dzisiaj, jakby się przydało dla odmiany trochę wyspać przed pracą, to ni cholery mi się nie chce. I pewnie jak się pojawię, to widząc mnie, znów ktoś z przerażeniem zapyta, czy wszystko ze mną dobrze. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny, wsiąkłem dziś w Skyrima przeogromnie. Skłoniłem do współpracy dwa mody urozmaicające i utrudniające walkę - między innymi taki zapewniający rozróżnienie dla lokacji, w którą się trafiło (ukradkowe szycie z łuku i łapanie headshotów wreszcie ma odpowiedni feeling). Serio, przeprawa przez Czarnygłaz jeszcze nigdy nie była tak nastrojowa. Na zakończenie zaś mogłem delektować się cudowną wycieczką, gdy słońce niemal całkiem zniknęło za górami, niebo poczerniało od chmur, a gdzieś w oddali przechodziła burza, co i raz rozświetlając niebo za Białą Granią. Serio, aż się skuliłem przed monitorem. A, że klimat za oknem ostatnio całkiem podobny, to poczułem się dosłownie jakbym tam był. Cudo. Propsy dla moda Climates of Tamriel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten, dzięki! Już kiedyś miałem go na oku, ale wyleciał mi z pamięci i nie mogłem znaleźć. Przyda się niemożebnie, bo na obecnych modach starcia w zwarciu to dla mnie ostateczność, której wolę unikać. O ile z jednym przeciwnikiem można sobie jeszcze łatwo poradzić, to już dwóch, czy trzech, którzy do tego cię okrążyli, to mogiła. XD I strasznie mi się takie granie podoba. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Climates of Tamriel + RLO + Not ENB + Imaginator + Dynavision + coś tam jeszcze i wszystko staje się lepsze. Przy czym należy zwrócić uwagę, że ja nie staram się przerobić skyrima graficznie na coś kompletnie innego, a jedynie poprawić i podkreślić to co w nim jest (możliwie małym kosztem wydajności). W każdym razie poustawiałem sobie to wszystko tak, że wczówka naprawdę bardzo się podniosła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynavision sucks. Strasznie mnie wkurzają te mody i ENB, które wciskają DoF. Momentalnie to wyłączam.

Na jednym z filmików zauważyłem, że znacznie poprawiono dźwięk w grze i faktycznie, znalazłem mod, który się nazywa Audio Overhaul. Chyba się pokuszę, bo sprawia pozytywne wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...