Skocz do zawartości

Otwieram nocną


t3tris

Polecane posty

To jak z tym paradoksem gwałtu na zlecenie - jak się nie bronisz to już nie gwałt, ale jak zlecasz Kath gwałt na sobie i będziesz się bronił? Co wtedy?

Koniec świata.

Olać zlecenie, wystarczy, że będziesz się opierał. biggrin_prosty.gif

No właśnie, bo kto by się bronił gdyby taka Kath chciała go zgwałcić?

No kto, no kto?

No nikt, każdy by chciał... tongue_prosty.gif

ciekawe co ona robi z drugim penisem w takiej sytuacji?

Oj już mi tak nie schlebiaj. I tak Ci pozwalam korzystać czasem z internetu, więc nie masz w tej piwnicy tak źle. tongue_prosty.gif

Jak to co? Wkłada oba na raz. Podwójna penetracja, podwójna przyjemność.

FSzYE8F.pngFSzYE8F.png
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Czego nie rozumiem w dwóch kropelkach? :P ktoś ostatnio składał dla 'podwójnego bonusu many' czy co?

@Kath no ale chciałem się podlizać, żebyś mi dała czasem akumulator do tego kompa, bo to ciągłe machanie łopatą męczy, szczególnie jak trzeba więcej węgla przynieść z drugiego poziomu piwnicy, gdzie są ci niewolnicy co zapomnieli jak wygląda światło. Oni są niebezpieczni i boję się ich :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSzYE8F.pngFSzYE8F.png
Całkowicie o tym zapomniałem XDDD

Ja nigdy tego nie zapomnę. Nigdy.

@Kath no ale chciałem się podlizać, żebyś mi dała czasem akumulator do tego kompa, bo to ciągłe machanie łopatą męczy, szczególnie jak trzeba więcej węgla przynieść z drugiego poziomu piwnicy, gdzie są ci niewolnicy co zapomnieli jak wygląda światło. Oni są niebezpieczni i boję się ich :<

Wystarczy, że nie będziesz wykonywał gwałtownych ruchów, to nie zwrócą nawet uwagi, że tam jesteś. A machanie łopatą ma męczyć, takie życie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...