Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LocoSantiago7

Rozwiązany: Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist Digital Deluxe

Polecane posty

(Chcę od razu przeprosić za złe wpisanie nazwy tematu, nie zauważyłem, że w nazwie nie spiałem problemu, a nie wiem jak zmienić nazwę) Witam, dzisiaj zakupiłem grę "Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist Digital Deluxe" w serwisie "kinguin.pl" (http://www.kinguin.p...ishop-download/). Z tego co zrozumiałem gra jest na UPlay. Dostałem maila od serwisu Kinguin z kluczem do gry (kodem aktywacyjnym). Uruchomiłem program UPlay, wybieram opcję "Aktywuj produkt", wpisuję kod aktywacyjny gry i wyświetla mi się informacja, że klucz produktu jest niepoprawny. W serwisie Kinguin jest w nazwie "Ubishop download", wpisałem w wyszukiwarce "Ubishop" i kiedy wszedłem, zobaczyłem nic innego jak sklep UPlay. Nie wiem co mam zrobić i proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw upewnij się czy kod wpisałeś napewno dobrze ,ponieważ można się pomylić np:O może wyglądać jak 0 i itp.W innym przypadku skontaktuj się(o ile istnieje)z pomocą klienta tego sklepu a po drugie to zanim kupisz kod w jakimś sklepie internetowym to warto najpierw poznać opinie.Zawsze gdy kupujesz na przeróżnych aukcjach nie ma pewności że nie zostasz oszukany czyli kod nie zadziała albo będzie nielegalny przez co albo stracisz grę z konta albo w najgorszym wypadku zbanują ci konto Steam bądż Uplay i itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie na temat sprzedawcy są dobre, kupowałem jak na razie 3 gry (razem ze Splinter Cell'em) i moi koledzy kupują na kinguin.pl i jak na razie nikt nie miał z tym problemu. Niestety pisałem kod ręcznie z shift'em- nic, z capslock'iem- nic, skopiowałem i wkleiłem- nic, cały czas wyskakuje mi komunikat, że zły kod aktywacyjny, może ten kod nie jest na UPlay'a? Sprawdzałem też na wszelki wypadek kod na Steam'ie, ale też nie działa, wydaje mi się, że to jest tylko na UPlay'a, ale jak na razie kod mi nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...