Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Benislaw

Sanitarium - Błąd przy uruchomieniu

Polecane posty

Witam, jak w temacie. Dzisiaj na gog-u kupiłem Sanitarium i chciałem w końcu sprawdzić tego klasyka. Niestety przy odpaleniu wyskakuje błąd, a dokładnie dwa. Sporo już ''goglowałem'', ale nie znalazłem rozwiązania. Po odpaleniu gry pojawia się intro i gdy włącza się główne menu pojawia się coś takiego: "Unable to create graphic ( you may be out of swap file space ). This game will be terminated". Zaraz po nim pojawia się następny: "Runtime Error! Program D\Games\Sanitarium\sntrm.exe abnormal program termination i po tym wraca do pulpitu. Próbowałem już zgodności z Win95, ta niestety nie zadziałała, na Win98/ME gra się odpala, ale pojawia się powyższy problem. Na WinNT i wyższym gra się wgl nie odpala, ponieważ nie wspiera zgodności z tymi systemami. Dodatkowo ustawiłem jeszcze kolory na 256 i rozdzielczość 640x480, nie wiem co jeszcze mogę w tym temacie zrobić, więc proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gogu już czytałem, nie potrafią znaleźć rozwiązania na ten problem. Co proponowałbyś zrobić ? Załóżmy, że może to być jeden z problemów, które wymieniłeś. Jak mógłbym utworzyć ten plik wymiany ? Nigdy jeszcze czegoś takiego nie robiłem, także moja wiedza jest zerowa na ten temat. W międzyczasie napiszę jeszcze do goga, może coś pomogą. Będę walczył do samego końca, szkoda by było pominąć taką perełkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki system operacyjny?

Czy to jest wersja GOG? - jeżeli tak to sprawdź w zakładce support czy nie ma tam rozwiązania twojego problemu.

Spróbuj też uruchomić grę nie przez starter goga lecz bezpośrednio z lokacji w której gra jest zainstalowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System operacyjny mam Win7 64 Bit. Tak, jest to wersja GOG. Przeglądałem zakładkę support, i znalazłem coś takiego: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35 Ja mam właśnie ten problem z 'runtime'. Może jakbym zaktualizował te biblioteki DirectX byłoby okej ? Sam już nie wiem, bo z tego linka czytam, że instalują się stare biblioteki. Aktualnie mam Direct 11, i nie chciałbym zastąpić go czymś starszym. Grę odpalałem właśnie z folderu, gdzie jest zainstalowana, dodatkowo z administratora, bo inaczej nie chciała się odpalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...