Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SasWickas

Rozwiązany: Podkładka chłodzaca do 160zł

Recommended Posts

Narazie tylko planuje zakup podkładki chłodzacej do 160zł. Zastanawiam sie jednak czy istnieje inna podkładka chłodząca o podobnych parametrach niż podana za mniejsze pieniadze. Podkładka bedzie służyć do ochłodzenia komputera Lenovo Y500 z ekranem o przekontnej 15,6 HD. Zalezy mi na wzglednie cichym działaniu wiatraków lub wiatraka.

Jako że temat jest wogólne nie ruszany to prosze o propozycje sprawdzonych przez was podkładek chłodzących w waszym codziennym uzytku. Na jakie marki szczególnie warto zwrócić uwage, czym charakteryzuje się dobrze chłodząca podkłada?

Poszukałem wszyskich informacji w internecie ,podkładkę zakupie w najblizszym czas.

Zakupie(po długim namysle) podkładke od firmy AAB NC0071. Jako jedna z nielicznych podkładek posiada odpowiadające mi wymiary, mozliwość regulacji wysokości oraz bloki przeciw wypadaniu.

Zakupiłem podkładke Cooler Master NOTEPAL ERGOSTAND II. Ostatecznie zdecydowałem się na nia ze wzgledu na niewiele głośniejszą prace, podobny rozmiar i 4 dodatkowe wejścia USB, czego nie oferowała podkładka chłodząca od AAB. Proszę moderacje o zamknięcie tematu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...