Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SasWickas

Rozwiązany: Podkładka chłodzaca do 160zł

Polecane posty

Narazie tylko planuje zakup podkładki chłodzacej do 160zł. Zastanawiam sie jednak czy istnieje inna podkładka chłodząca o podobnych parametrach niż podana za mniejsze pieniadze. Podkładka bedzie służyć do ochłodzenia komputera Lenovo Y500 z ekranem o przekontnej 15,6 HD. Zalezy mi na wzglednie cichym działaniu wiatraków lub wiatraka.

Jako że temat jest wogólne nie ruszany to prosze o propozycje sprawdzonych przez was podkładek chłodzących w waszym codziennym uzytku. Na jakie marki szczególnie warto zwrócić uwage, czym charakteryzuje się dobrze chłodząca podkłada?

Poszukałem wszyskich informacji w internecie ,podkładkę zakupie w najblizszym czas.

Zakupie(po długim namysle) podkładke od firmy AAB NC0071. Jako jedna z nielicznych podkładek posiada odpowiadające mi wymiary, mozliwość regulacji wysokości oraz bloki przeciw wypadaniu.

Zakupiłem podkładke Cooler Master NOTEPAL ERGOSTAND II. Ostatecznie zdecydowałem się na nia ze wzgledu na niewiele głośniejszą prace, podobny rozmiar i 4 dodatkowe wejścia USB, czego nie oferowała podkładka chłodząca od AAB. Proszę moderacje o zamknięcie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...