Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paul99

Rozwiązany: Dark Souls - kilka pytań dotyczących rozgrywki

Polecane posty

Witam! Mam kilka pytań dotyczących gry:

1) Kiedy zdobęde nową zbroje (narazie mam kolczugę, a jestem w Parafi Nieumarłych). Niewiem czy ominąłem jakieś zbroje. (Prosił bym o jakieś podpowiedzi dotyczące jakie zbroje są gdzie.)

2) Kupiłem miecz półtoraręczny i walczę nim dość wolno. Da się to jakoś poprawić?

3) Jest jakiś sposób na tych gości z takimi wielkimi mieczmi ( pierwszy był w alejce podczas drogi do drugiego bossa).

4) Dlaczego w pierwszym ognisku odradza mi się 10 butelek leczniczych, a w innych po 5? Jest jakiś sposób by zwiększyć ilość tych butelek?

5) Byłbym wdzięczny za jakieś porady (np.: ukryte skrytki, zdobycie dusz, itp.).

Dzięki za odpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie są ukryte dobre przedmioty to bez szperania w sieci / używania poradnika, raczej będzie ciężko. Tu ja Ci niestety nie jestem w stanie pomóc, bo za daleko w tej grze nie zaszedłem :P

2) Ogólnie to jeśli brakuje Ci wymaganej siły, to wtedy ataki są wolniejsze niż normalnie. Niemniej jednak duże bronie są wolne i trzeba się do nich przyzwyczaić albo je zmienić jeśli Ci nie odpowiadają ;)

3) Nie bardzo wiem o kogo chodzi, nie mogę sobie przypomnieć... Ale tak na ślepo mogę powiedzieć że rolle są dobre na wszystko :D

4) Ilość odnawianych butelek zależy od stopnia rozwinięcia ogniska. Każde ognisko podstawowo odnawia 5 butelek, każde rozwinięcie ogniska dodaje 5 dodatkowych butelek przy odpoczynku. Maksymalna ilość odnawianych butelek przy ognisku to 20. Ognisko rozwijasz używając Humanity, o ile się nie mylę.

5) Odkrywaj sam! Wtedy jest największa frajda. PS. uważaj na niektóre skrzynki ze "skarbami" ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...