Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ghots321

Piractwo:Dark Souls - Niedziałający save

Polecane posty

Jakiś czas temu znajomy dał mi namiar na ciekawego RPG a mianowicie Dark Souls ,no i jak zwykle w takich sytuacjach robię po oglądałem gameplay'e i pobrałem piratkę żeby zobaczyć czy gra jest warta ceny okazało się że definitywnie i absolutnie TAK. Przy najbliższej okazji poleciałem pędem do sklepu żeby zakupić swojego własnego "oryginała" no więc po powrocie do domu zabrałem się do instalacji i tu pojawił sie problem gdyż po zainstalowaniu okazało się ,że musze aktywować (juz po instalacji) grę przez GfWL ale byl problem ponieważ okazało się ,że wyświetla brak połączenia z internetem poradziłem sobię aktywując grę przez Steam i gra w końcu uruchomiła (po 2h klnięcia na Microsoft) no wiec jako ,że na save jeszcze z czasów piratki miałem 30lvl i zacne EQ próbowałem wgrać save i za chiny i wszystkim sposobami nie chciało działać. I tu pojawia się moje pytanie wie ktoś jak wgrać ten save? Jak Sb myślę ,że wszystko od nowa to aż mi sie odechciewa grać. Może ktoś COKOLWIEK poradzić? Bo jaki jest sens kupować oryginała skoro można sie nabawić nerwicy przy samej instalacji (GfWL) a nie przy grze :) ? Bardzo proszę o pomoc sporo nerwów włożyłem w ten save (a mój pad siniaków) nie mogę go stracić każda rada się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghots321

A jaki jest sens grania na piracie i użerania się z takimi błędami ? Nie lepiej od razu kupić oryginał i cieszyć się grą. Niemniej otrzymujesz ostrzeżenie za przyznanie się do piractwa. Temat zostaje zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...