Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thergor

Loffciam nauczycieli!1 Bondź mieszam ich z buotem...

Polecane posty

A i owszem, oto menażeria:

*Ksionc - jakiś dziwny koleś co ciongle opowiada głupie kawały (pomińmy fakt że niegodne ludzi wykształconych oraz tego by je przybliżać na forum, klasy również) i się śmieje. Nie potrafi zapanować nad klasą, powszechnie lubiany. Ze względu na swą głupotę.

*Polonistka, a także facia od WyDŻyWyRy (Wychowania do życia w rodzinie) - Niby mondra, ale też ma przypały, każąc np. pozamykać chałapy, bo nie może na niektórych patrzeć (ogólnie jest spox). Na WDŻWR nie prowadzi lekcji, tylko np. opowiada o swoich zwierzętach.

*Technik - Odjazdowy kolo!!! :D Ma przestarzałego laptopa i rzuca sucharami, z których tylko ja się śmieję, warto zauważyć że zawsze siedzę w pierwszej ławce ( szpieg, level - druga gimnazjum xD ). Do tego jakieś czterdzieści kilka lat, wystające kości policzkowe, a znalazł sobie taką młodą laskę (młodszą o jakieś jedenaście-trzynaście lat :* ). Tą laską się oczywiście dzielimy, gdyż to ta moja :**. Ale gość naprawdę super, lubię go, on mnie chyba też bo mi na koniec roku pierwszej gimbazy powstawiał 5, żebym nie miał 4. Loff, jedyny normalny facet w kadrze.

Później podopisuję więcej. Wy też piszcie. ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pani od polaka też mnie loff, twierdzi że jestem kulturalny i inteligentny, ale tak na serio to się loffciam z panią od biologii (chemii i infy też ona uczy) :*

I ja też mam w klasie idiotów, że żenada totalna... Żeby ściany obsikiwać w toalecie to jest nie do pomyślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę nauczycielami.

Naj...lepsza jest pani od ruska. Ciągle opowiada o swoim dzieciństwie jak to zbierała puszki po napojach i jak to ona i dzieciaki z okolicy cieszyły się jak wujek z zagranicy przywoził napoje i czekolady ( cytat: "Były taaaakie grube" ). Tak na każdej lekcji...

Pani od polskiego jest strasznie wymagająca, ale chyba mnie lubi. Zawsze jak już nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie wskazuje mnie i pyta o to samo :3

Ale wszystkich na głowę bije biolożka. Ona jest po prostu.... niesamowita. Ma przezwisko "fyyyycia", w sumie nie wiem czemu, ale się przyjęło. To jak tłumaczy, patrzy się na nas i mówi dzień dobry jest bezcenne.

Każdemu życzę takiej kadry wychowawczej biggrin_prosty.gif

Co do idiotów w klasie... jeden z nich ma takie przezwisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to tak jak mój gość od fizy i matmy omawiał z nami teorię Darwina. biggrin_prosty.gif Znaczy ja to tak nazywał, a on po prostu opowiadał całą lekcję jak to teraz jest źle bo dzieci rodzą dzieci itp.

Mnie tak wskazuje facia na biologii i chemii, bo dużo umiem i... domyśl się. xD

U nas laska od angola to buldog, a gość od techniki - suchar. Historyczka o nazwisku "Ździera" ma [ciach!] xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz facet od angola jest... nawet nie chce tego pisać bo się boję, że w magiczny sposób to zobaczy....

Domyślam się :D

Jest jeszcze facetka od fizyki, która próbuje się wmieszać w środowisko młodzieży, ale kiepsko jej to wychodzi.

I oczywiście gość od wf o przezwisku "Ampler". The best, ale każe ćwiczyć :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wuefie nie muszę ćwiczyć jak nie chcę, nawet facet tego nie chce. xD

Mogę robić praktycznie co chcę, czyli zazwyczaj pomagam nauczycielkom jak coś jest do roboty, chodzę na zajęcia do innych nauczycieli, szwendam się, chodzę na jakieś kółka, kursy z czegoś tam (ostatnio ze zdrowego żywienia :D ). Ew. siedzę. :)

Facia od gegry jest super, mówi do nas "misiaki", "anioły", "stokrotki" itp.

Albo z takim tekstem "Ja żem myślała że wyście anioły, a wyście diabły". Albo na takiego wesołka, rozgadanego "kręciołek". Później do niego koleżanka zaczęła mówić to "O, a Ada to zarywa do kręciołka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie sie tylko babka od wdz dupala spina. XDDD Dala nam zadania czego lud sie boi my pisali ze komunistuf rasistuf ku klux klanu czarnych,ruskich wojny atamowej francuzuf arabuf wony atomowej i inne takie takie.I spinala dupala ze ludzie sie tego nie bojo lulz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka od wdż ? U nas co druga lekcja jest wolna...

A właśnie! Przypomniał mi się ostatni tydzień w szkole. Od wtorku do piątku nauczyciele tak nam szli na rękę... jak mieliśmy 7 godzin a w tym 2 albo 3 wolne (nauczyciele chorują) to facetki specjalnie przekładały godziny (jak jedna miała okienko), żebyśmy mogli wcześniej wrócić :P

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas to różnie. Niekiedy wszyscy muszą być na świetli, czasami miejscowi idą do domu, jak ktoś zachoruje to po prostu plan jest zmieniany i wcześniej kończymy.

*Niemiecki - laska o przezwisku "Shakira" xD Wcześniej była inna, siostra koleżanki, ale zaszła w ciążę i się zmieniło. Gdy po raz pierwszy mieliśmy zajęcia z tą nową kolega stwierdził "To ma być Shakira? To paszczur!" I ona tak cicho mówi bo jest porządek, co u nas jest trudne do osiągnięcia, uczy lepiej niż jej poprzedniczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest kilka fajnych nauczycieli. Szczególnie fajnie jest chodzić na WOS i historię, gdzie lekcje prowadzi moja sąsiadka. Od początku nauki w liceum nie byłem pytany u niej na lekcji. biggrin_prosty.gif Dosyć ciekawie też jest na angielskim, gdzie jak się rozpocznie temat z nauczycielką (dosyć młoda, 25 lat) to ledwo rozpoczniemy temat i już jest dzwonek. Jednak najnormalniejszy jest ksiądz, który uczy mnie religii. Jedyny normalny w tej szkole, gdzie można normalnie pogadać z nim. biggrin_prosty.gif A co do reszty grupy pedagogicznej to nie mam raczej większych zastrzeżeń. Wystarczy być miłym to z żadnym nie można mieć na pieńku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...