Skocz do zawartości

Klub elitarystyczny artów z anime


Sefnir

Polecane posty

Cytując Xerbera:

A to akurat fajny pomysł. Mam sporo artów z pixiv, które ni cholery nie pasują pod kategorię "cycki", a mimo to chciałbym pochwalić się znaleziskami. Olać popularność! Zrobimy klub elitarystyczny

Mówisz i masz!

Skoro temat utworzyłem to zarzucę pierwszym artem.

PjgLTwt.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

QUALITY THREAD?

Time for some western stuff.

2SHM32D.gif

Napisałem przecież, że przez awa, nie przez to, co i jak piszesz (co przecież oczywiście wskazuje...) wink_prosty.gif

Przedstawiam dwie złote zasady, co do awków:

Zasada numer 1: zawsze wybierz to, co kompletnie do ciebie nie pasuje, a już zdecydowanie nie powinien nic sobą reprezentować.

Zasada numer 2: awatary to głupota, nie zwracaj na nie uwagi.

Stosuje się do tego i moje życie stało się łatwiejsze. Polecam - Piotr Fronczewski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam dwie złote zasady, co do awków:

Zasada numer 1: zawsze wybierz to, co kompletnie do ciebie nie pasuje, a już zdecydowanie nie powinien nic sobą reprezentować.

Zasada numer 2: awatary to głupota, nie zwracaj na nie uwagi.

Stosuje się do tego i moje życie stało się łatwiejsze. Polecam - Piotr Fronczewski.

Rozróżniam userów tylko po awatarach. Ludzie bez awatarów są tacy sami. Jak Chińczycy.

Ja mam tylko jedną zasadę odnośnie awatarów: wybierz taki żeby ci się podobał. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Spoko, Soaps wyrabia twoja normę bo nieraz zmieniał kilka razy w tygodniu smile_prosty.gif Choć akurat teraz jakoś długo trzyma się jednego avka.

A żeby w temacie jednak pojawiało się coś zgodnego z jego nazwą, to serwuję coś z Kara no Kyoukai.

FjV0FvQ.jpg

Link do dużej rozdzielczości.

Tego akurat używam jako tapety na telefonie.

IMO świetnie robota.

3k27qjx.jpg

Link do dużej rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...