Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Duri87PL

STALKER zew prypeci - nie można aktywować CD-Keya

Polecane posty

Witam

Mam nadzieje że nie pomyliłem działu tego postu

Mam pytanie do osób które tak jak ja miały problem z CD-keyem do multi dla stalkera zew prypeci z nr 12/2013

tak jak w podtemacie

Czy otrzymane przez was "nowe" CD-KEYE działają??

Gdyż ja otrzymawszy nowy mam ten sam problem a mianowicie komunikat " błąd połączenia - niewłaściwy Cd-key"

bo ciekawi mnie czy mam po raz 2 pecha do keya czy poprostu coś żle robie z rejestracją ( zaznaczam ze rejestrowałem pierwszy nadrukowny na płycie) ...

cóż rejestracja polegała na kliknięciu na utwórz nowy profil wprowadzeniu NICKA i keya...

czekam na opionie i rady

pozdro

a prośba:

jeśli faktycznie coś źle zrobilem z rejestracją to dajcie znać

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszystko masz dobrze zrobione. Czemu nie może ci przyjąć CD-Keya - nie wiem. Ja też mam ten problem i dołączam się do twojego pytania. Konto założyłem wtedy, gdy chciałem pograć na serwerze, poczuć co znaczy grać w tą grę z wieloma osobami. Wszystko było dobrze, konto założono pomyślnie, ale zaniepokoiło mnie, że nie ma żadnego potwierdzenia, iż konto zostało założone i ma zostać aktywowane (nie wiem może jest tak, że nie jest wysyłane potwierdzenie). Dobra, idę dalej. Widzę linijkę, w którą trzeba było wpisać CD-Key. Wpisałem wielkimi literami tak jak było nadrukowane i wciskam ENTER. *PYK* Wyskakuje okno, w którym jest napisane "Błąd połączenia - Niewłaściwy CD-Key". Myślę może się pomyliłem, wpiszę jeszcze raz. Wpisuję i znowu *PYK* Wyskakuje ten sam błąd. Wpisałem jeszcze kilka razy i wciąż to samo. Zrobiłem re-install gry - skutek: nie pomogło. Więc wchodzę na forum, szukam tematu, w którym ktoś może o tym pisze. Znalazłem ten no i napisałem to co napisałem. Nie martw się, nie jesteś sam z tym problemem. Teraz tylko czekać, aż ktoś z ludzi, którzy wiedzą co zrobić tu zajrzy. Może ktoś spojrzy. Ale to tylko może.

Z nadzieją na rozwiązanie problemu

Perendex08

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to czy jest wiecej osób takich jak ja których reklamacje CD-keya zostały uwzględnione..w grze STALKER ZEW PRYPECI

bo zastanawiam sie czy coś kombinować czy znow pisać do ktoregoś z działów... w celu rozwiązania mojego problemu a także innych osób...

Witam

Wszystko masz dobrze zrobione. Czemu nie może ci przyjąć CD-Keya - nie wiem. Ja też mam ten problem i dołączam się do twojego pytania. Konto założyłem wtedy, gdy chciałem pograć na serwerze, poczuć co znaczy grać w tą grę z wieloma osobami. Wszystko było dobrze, konto założono pomyślnie, ale zaniepokoiło mnie, że nie ma żadnego potwierdzenia, iż konto zostało założone i ma zostać aktywowane (nie wiem może jest tak, że nie jest wysyłane potwierdzenie). Dobra, idę dalej. Widzę linijkę, w którą trzeba było wpisać CD-Key. Wpisałem wielkimi literami tak jak było nadrukowane i wciskam ENTER. *PYK* Wyskakuje okno, w którym jest napisane "Błąd połączenia - Niewłaściwy CD-Key". Myślę może się pomyliłem, wpiszę jeszcze raz. Wpisuję i znowu *PYK* Wyskakuje ten sam błąd. Wpisałem jeszcze kilka razy i wciąż to samo. Zrobiłem re-install gry - skutek: nie pomogło. Więc wchodzę na forum, szukam tematu, w którym ktoś może o tym pisze. Znalazłem ten no i napisałem to co napisałem. Nie martw się, nie jesteś sam z tym problemem. Teraz tylko czekać, aż ktoś z ludzi, którzy wiedzą co zrobić tu zajrzy. Może ktoś spojrzy. Ale to tylko może.

Z nadzieją na rozwiązanie problemu

Perendex08

jest jeszcze taki temat ==> http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=235135 <== próbowałem z rejestrem zanim to odczytałem w moim przypadku nie pomogło ani z cdkeyem z plyty ani z tym otrzymanym z dzialu reklamacjii

być może pomoże wywalenie całęgo rejesrtu dla tej gry i reinstal ale wątpie ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...