Skocz do zawartości

Polecane posty

Często zamawiam w komputroniku, jeśli różnica w cenach jest niewielka. Wybieram odbiór w sklepie i zazwyczaj powtarza się sytuacja jak powyżej-towar jest następnego dnia gotowy do odebrania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie masz pełno postów o tym sklepie. Wystarczy przejrzeć. Siebie cytował nie będę :D Mogę dodać, że sklep jest taki, jak wszystkie inne, w których coś zamawiałem - nie wyróżnia się ani na +, ani w drugą stronę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętne stawka w morele wychodzi 55zł (z rabatem). Dodajmy że w morele i techplanet w skład montażu komputera nie wchodzi instalacja systemu (w esc instalują również za darmo... ale za to u nich sprzęt droższy).

//oczywiście że proste, ale na wszelki wypadek wspominam ;)

Edytowano przez yojo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę śmiało polecić esc.pl, może nie każdy produkt jest tańszy ale obsługa świetna. Zakupiłem cały komputer w cenie 2000zł, przywieźli mi go złożonego, wszystko dobrze podłączone i działające :) Nic, tylko podłączyć. Bardzo szybka obsługa i dobry kontakt. polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dają radę"? Chyba raczysz żartować :) Vobis to akurat jeden z najdroższych sklepów i często mają nawet dwukrotne przebicie w cenach.

Złożyłem u nich zestaw 2500k + GTX570... nie dość że nie napiszą jaki dają zasilacz, płytę główną, dysk, model karty graficznej, obudowę... to jeszcze cena wynosi ~5200k. Przepraszam bardzo, taki zestaw z pewniejszych części można za 3-3,2k złożyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że zapytasz o konigurację to Ci podadzą dokładnie jakie komponenty wkłądają w tym momencie. Już to przerabiałem, nie podaja bo zmienia się w zależności od dostępności. Co do ceny też można negocjować, tylko trzeba podjąć próbę a wszystko się da:p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. tak sie wtrace apropo vobis. kumpel ostatnio zamawial od nich kompa, w sumie wyszla spoko cena, ale musial poszperac i faktycznie znalzec "okazje" ; nie wiem jak z jakoscia samego sprzetu, ale z tego co mowil korzystal wlasnie z tego konfiguratora i nawet byl zadowolony, chyba pozowlili mu zmienic jakas czesc poza szblonem ktory tam mieli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. stwierdzam tylko ze jest taka mozliwosc, nikt nie wychwala tutaj sklepu bo kazdy i tak ma swoje zdanie w tym temacie; dla mnie byla to swego rodzaju ciekawostka, i dlategoz chcialam sie tym podzielic :D dla mniej zaawansowanego uzytkownika mozlwiosc zmian w gotowych zestawach jest wygodne, takie jest moje zdanie, i pewno wiekszosc popularnych sklepow zezwala na takie kombinacje, nie tylko V.., a przynajmniej powinni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc teraz muszę przedstawić opinie na temat saturiona i techplanetu/. Do saturiona nie mogę się przyczepić - przyjęli w środę, w czwartek o 8 30 było u mnie . Z techplanetu wysyłka trwała dłużej - kompletowali 2 dni i przyjechało w piątek. Jednak nic złego nie mogę powiedzieć, odpowiadają na maile, więc luz. Teraz trzeba czekać jak będą reagować na gwarancję :P oby nie musieli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o morele.net czy jeżeli wybiorę opcje bez złożenia komputera(55 zł nie wydaje mi się być dobra ceną) to czy będą mieli podstawy cofnąć gwarancje? czy są jakieś trudności z dostawa (na stronie sklepu podają tą samą cenę, przy złożonym komputerze i tym w częściach)? czyli zwyczajnie czy opłaca się brać składanie komputera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep arest.pl ale jeśli wiecie czy wam to będzie pasować do kompa (mowie o sprzęcie typu procek)

Arest.pl

Tutaj link do skynetu, bardzo dobrego sklepu! Negocjacja cen, skupia każdy sprzęt, składają komputery do kapitału itp, mojego kompa tam składałem, został złożony w dzień! POLECAM

SKYNET - NAJLEPSZY SKLEP INTERNETOWY POLECAM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...