Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

Informatyka na UWM ma sens?

Na filologie idź trollface.gif

Ty to się nigdzie nie dostaniesz i pójdziesz gdzieś na zmywak albo rozdawać ulotki.

Ewentualnie do wojska.

czyli jak ci z filologii xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informatyka na UWM ma sens?

Najmniejszego nie ma. W tym roku po raz drugi drugi popełniłem kretyński błąd zapisując się tam na ten kierunek* i po raz drugi zrezygnowałem po zaliczeniu pierwszego półrocza bo to wuja warte. Połowa ludzi tam ucząca powinna siedzieć po psychiatrykach, a nie w placówkach oświaty. Jako przykład podam jednego z wykładowców EAiGA, którego dla ochrony danych osobowych nazwę Pan G.

Pan G. to przypadek ostro skrzywiony przez dawny system. Do tego stopnia, że markery którymi pisze po tablicy podnosi przez chusteczkę, bo się otrucia obawia. Poza tym każdy na sali jest potencjalnym szpiegiem z pluskwami poukrywanymi po każdej kieszeni. Dodatkowo gość uważa się za bohatera Polski Niepodległej mimo iż w każdej sytuacji o której nam opowiadał pełnił rolę biernego obserwatora, nie wspominając już nawet o tym, że z niewielkiej puli wykładów, które nam przypadły w udziale, co najmniej pięć poszło na jałowe rozmowy monologi o polityce. Nie muszę chyba mówić, że z tego powodu połowy materiału nawet nie zaczęliśmy...

Dobra rada - na studia uciekaj do Warszawy, albo Gdańska. Każdy z moich dawnych znajomych znajomych tak zrobił i sobie chwalą. Tylko ja idiota zostałem bo "tak będzie taniej".

* wcześniej dzienne, tym razem zaocznie bo myślałem, że tam bardziej mi się poszczęści... Ha...

Edytowano przez Xerber
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...