Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

Własnie. A można w piątek i w poniedziałek. Zabrali wam jeden dzień przez to.

U nas wczoraj zakończenie miała szósta klasa. Gdzie ty mieszkasz, że wczoraj miałeś zakończenie?
Studiowałem w tym pseudo-mieście parę lat i nie pomyliło mi się. Miasto-kaszana. sad_prosty.gif

Moje siostry uczyły się i pracują w Poznaniu i wyrażają się pochlebnie na temat tego miasta, wierzę im.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że to jest dziwne, mówisz...? No to paczajcie na to... po pół godziny zastanowicie się, ile to jeszcze będzie trwało... i nagle zobaczycie, że minęła dopiero minuta tak naprawdę, a do końca jeszcze bardzo daleko...

Z pozdrowieniami dla t3trisa: Smacznego! biggrin_prosty.gif

+18 IMO z całą pewnością... Są niecenzuralne przebłyski no i choćby dlatego, że to nie jest na psychikę człowieka niedojrzałego.

http://www.youtube.c...h?v=Rim-m4Wtcqo

EDIT: Nie... oj nieeeeeee... jednak nie jestem w stanie obejrzeć tego po raz drugi...

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Veldrash

Muzyka jest nawet nawet. Właśnie słucham tego drugi raz. Klimatem przypomina mi Iblis (sprawdź koniecznie). Natomiast sam klip kojarzy mi się z lightową wersją tego, co robi Cyriak + możliwość wywołania ataku epilepsji (i chyba to jedyne, co grozi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerv0

Yyym... jak to szło... a! Pamiętam!

WUDŹ JU KAJNDLI!!?!?!?! ; ]

@Stillborn:

Widziałem dzieła Cyriaka i powiem Ci, że na mnie nie podziałały AŻ tak. Może dlatego, że były "jednolite" jakby w swej formie. Po początkowym szoku człowiek szybko się przyzwyczajał. A z kolei w tym... teledysku jest taka mnogość... wszystkiego, że w głowie się nie mieści. Dlatego też na wszelki wypadek odpowiednio to "oznakowałem". Może być jednak i tak, że po prostu nawykłem do Cyriaka. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Veldrash

Nawał. Chaos. Czyli moje życie :D.

Myślę, że to odczucie, o którym piszesz, powoduje przede wszystkim duża ilość migających obrazów. przez to co najwyżej zaboli mnie głowa, jak dłużej będę się wpatrywał (dlatego wyłączyłem, wolę posłuchać sobie Darkened Nocturn Slaughtercult). Co wrażliwsi mogą dostać ataku niemocy świętego Walentego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

Albo atak choroby świętego Wita. Who knows? ;]

Umm... Yoshi? Czy my tutaj przypadkiem takiego tutaj nie mamy i to nawet całkiem w kuluarach znanego? Wiesz... naprawdę...

...nie musisz się tego wstydzić czy coś. Nam możesz wyznać wszystko. Jesteśmy lepsi, niż Ewa Drzyzga. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...