Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iSoyer

Rozwiązany: Słuchawki do Dubstepu do 50zł

Polecane posty

1. Skąd wiesz że nie znajdziesz za te pieniądze Soniaków? 2. PL11 są średnie, może i mają dużo basu ale to już lepiej kupić Sony/Philipsy i do tego Pianki Comply jak komuś mało basu. A z tego co wiele osób pisze Soniaki mają cieplejszy dźwięk i odrobinę więcej basu :) Cóż, jak zwykle uparłeś się na coś co ty masz i każdy inny musi to mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam więcej postów od ciebie(większość nabitych w tym dziale) i jestem tu od dłuższego czasu tylko że od jakiegoś pół roku nie wchodziłem - i kto tu jest "nowy"? Czemu Soniaki miały być lepsze, a czemu nie? Cena podobna, Soniaki cieplejsze, bardziej basowe, akurat do Dubstepu. Srasz się o to że PL11 są super bo mają dużo basu - a polecasz Philipsy które są jaśniejsze.

http://www.head-fi.org/products/sony-mdrex10lp-blk-in-ear-headphones

Zresztą ja tylko podałem alternatywę, ale tobie się jak zwykle nic nie podoba :) Wiele osób woli Soniaki od Philipsów, i z tego co pamiętam choć nie jestem pewien Soniaki mają trwalszy kabel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że jak będziesz miał z 20 razy więcej kasy (1000zł) i spodoba Ci się stylistyka beatsów by dr dre to powiem tylko tyle: załuje moich 850 zł (kupione mixr na przecenie) bym cofnął czas i kupił philips fidelion...

A co do tych słuchawek no to też philipsy nauszne http://allegro.pl/philips-shl3000-red-sluchawki-gw2l-fvat-top-sound-i3734007348.html

Chyba te 10 zł nie zrobi Ci dużej różnicy... Słuchawki mam używam ich do mocnego głośnego dupstepu gier itp... i sprawują się wyśmienicie (dla tego beatsy poszły w kąt) Co dobrze pokazuje że za kilkadziesiąt razy mniej można dostać lepsze słuchawki...

A co do NoName masz aż o 34 posty więcej od XeoNa a on jest tu krócej od cb o 2 lata więc....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Tylko że 90% moich postów jest w tym dziale smile_prosty.gif A XeoN pisze tutaj od sporo krótszego czasu niż ja. W sumie mnie to wali ile kto pisze, on z tym wyjechał nie wiem po co. A SHL3000 są nawet spoko, tym bardziej że widzę teraz cena poszła w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Dla ciebie wszystko dobre jest nie warte uwagi ;) I nie czaje dalej jakie "przepłacać" za Soniaki które na internecie stoją na podobnej cenie a nawet czasem taniej niż Philipsy? To że ty sobie znalazłeś w sklepie za mniejszą cenę to nie znaczy że autorowi tez to się uda.

Ty to masz za to super argumenty: "nie polecę Soniaków za nic w świecie... Za dużo rzeczy tej firmy miałem i wiem, że zdecydowanie da się znaleźć rzeczy tańsze o takich samych parametrach/cechach."

No szkoda że wiele sprzętów audio Sony jest cenionych - Grajki czy słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ty jesteś realistą. Ja bym chyba sobie nigdy nic nie kupił gdybym miał najpierw coś próbować bo w 99% przypadkach nie miałbym jak :) Szkoda tylko że twoja opinia jest zgoła inna od większości ludzi i na dodatek podsycona nienawiścią do firmy Sony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele lepszych słuchawek dokanałowych, które nie brzmią jak karton. Chociażby Philipsy SHE3590/Sony EX10LP a jeżeli nie starczy to nawet tańsze Panasoniki HJE125. Z nausznych może być ciężko ale bez problemu coś fajnego używanego raczej by się znalazło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...