Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paffkoo

Nowy Komputer (modernizacja)

Polecane posty

@ yojo - czy ja wiem?

http://gamegpu.ru/images/remote/http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Battlefield_4_Beta-test-bf_4_vram.jpg

Na PClab też pisali, że gra ociera się w 1080p o granicę 2 GB.

Jeszcze 2GB starcza, ale byłbym ostrożny pisząc, że starczy na długo, gdy jesteśmy u progu nowej generacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś własne ostatnio czytałem o tym... obecny gtx 260 urzęduje u mnie od końca 2009r i na średnich detalach wszystko chodziło... ale pora na zmiany...

Zastanawia mnie czy rzeczywiście warto dać te ~400zł więcej na 770 skoro nie bawię się w kilka monitorów, jak narazie granie w uhd nie ma dla mnie sensu... to tańszy 760 styknąłby tak na kolejne 4 lata :P

Chyba że ta 7970 albo r9 280?

I jakie firmy bo najtańsze chyba są MSI, Gigabyte i Gainward. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian: pytanie tylko na ile wyniki z tej strony są wiarygodne... Do tej pory pamiętam, jak wg nich i3 miał być wydajniejszy od i5 w BF3 ;) Ponadto pozostaje kwestia jak to się przekłada na wydajność - np. z tego co wiem Ghosts też potrafi wessać ponad 2GB, a komfort gry na karcie z 1GB jest ten sam. Ciekawa sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ yojo - no nie wiem na ile, dlatego wspomniałem też, że na labie również o tym wspominali (pytanie czy sami zmierzyli, czy gdzieś znaleźli info).

Ghosts się wysypuje jeżeli karta nie ma wystarczającej ilości pamięci. Na moim Radku z 1GB nie mogłem grać na wysokich detalach czy maksymalnych, bo sterownik przestał odpowiadać, a gra się bezczelnie wysypywała. Przynajmniej ja tak to odbieram, bo po zniżeniu na średnie mogłem spokojnie grać. Znajomy z HD 7850 1GB ma podobny problem, więc coś chyba w tym jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to, że taki PS4 ma 8 rdzeniówkę procka i grafę z 8GB ram... chyba przewidują, że tyle starczy na kilka lat. Tylko dlaczego konsola teoretycznie z lepszymi "bebechami" jest tańsza od PC? :D

Może jednak brać tego 7970 z 3gb? Hm... ciężko coś wymyślić hehe

Bo procki AMD to jednak serii fx 8xxx i tak gorzej wychodzą w grach co? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ogółem wypadają gorzej. A co do tych lepszych bebechów to bym się nie rozpędzał, bo ten konsolowy procesor ratuje tylko ilość rdzeni... Bazuje on na najmniej architekturze jaką AMD ma w ofercie i gdyby był do procesorów domowych i miał 4 rdzenie, to musiałby pewnie ze 150zł kosztowac żeby w ogóle się jako tako opłacał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...