Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Knockers

Batman Arkham City GOTY wersja Steam - Nie można uruchomić

Recommended Posts

Kupiłem humbla z Batmanami i po zainstalowaniu arkham City, okazało się, że nie mogę uruchomić tej gry. Ramka przy mojej ikonce na moment zapala się na zielono i gaśnie. Tak samo na dole przez parę sekund jest male okienko, które pamiętam z ładowania się tej gry.

Wykluczam kwestię niezgodności z komputerem, bo już mam tę grę, grałem w nią na tym samym komputerze i to jest jej drugi egzemplarz. pierwszego nie powiązałem ze steamem (grałem parę lat temu). Nie pomogła aktualizacja sterowników, directx i weryfikacja spójności plików lokalnych, że pojadę taką fachową terminologią.

Proszę o pomoc w odpaleniu gry, w zamian mogę podarować kod na Arkham Asylum, wersję goty. Ewentualnie postawię piwo w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

Gdy otwieram ustawienia z poziomu steama, nie pokazuje się nic poza jakimś błędem. Z kolei gdy to otwieram w folderze z grą, po planszy z błędem, menu launchera wprawdzie się pokazuje, ale poszczególne opcje są zakreślone na czarno i nic się nie da tam zrobić poza wyjściem. Zaraz sprawdzę, czy gra mi się odpala na drugim komputerze.

Edit: na laptopie chodzi bez problemu

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...