Skocz do zawartości

Rozwiązany: Battlefield 3 - Origin nie widzi gry na dysku


Albi

Polecane posty

Hejaho, od dłuższego czasu nie włączałem BF3, bo miałem inne tytuły do ogrania, ale ostatnio naszła mnie ochota na strzelanie, odpalam zatem Origin, klikam na okładkę BF3 i wita mnie okienko z pobieraniem gry, to samo działo się kiedy odpalałem ją z poziomu battleloga. Grę ze wszystkimi dodatkami mam na dysku, więc opcja przypadkowego skasowania odpada. Istnieje jakiś sposób rozwiązania tego problemu, czy muszę ściągać grę jeszcze raz? hlp plox.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, kiedyś w ten sposób straciłem pliki, bo Oridżin zwierze głupie je nadpisał :P Ja to robię tak: Przenoszę pliki Bf3 w inne miejsce, załączam ściąganie, po paru MB pauzuję, wgrywam pliki i Origin je załapuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktora waży 20GB i nazywa się Battlefield 3 Premium Edition ( czy coś )? MBCYC, ten sposób nie działa. Po prostu odpala się downloader i zaczyna pobierać grę. Tego myku z przenoszeniem plików jeszcze nie próbowałem, ale jak wrócę ze szkoły to będę działał. Zachciało mi się grania na PC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, uruchomiłem go bez żadnego przenoszenia plików i ściągania. Opcja jest taka, że Origin w swej nieocenionej mądrości stworzył dwa katalogi z grami, jeden w folderze aplikacji, a drugi na partycji, na której zainstalowany jest Origin, w jednej mam Mass Effecty a w drugiej Battlefieldy. Przeniosłem więc katalog BF3 do katalogu z Mass Effectami i Origin uznał, że rzeczywiście mam na dysku BF3. Dzięki za pomoc chłopaki, bez Was bym tego nie zrobił ;* biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...