Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stachu1567

Rozwiązany: Saints Row 3 steam [WYŁĄCZA KOMPUTER]

Recommended Posts

Pewnego dnia, zobaczyłem promocję na Saints Row 3 wraz ze wszystkimi DLC na steamie. Więc postanowiłem kupić. Pobrałem, zainstalowałem grę i zacząłem ją włączać. Przez chwile nic się nie dziallo, po czym komputer się zrestartował. Próbowałem włączyć grę klikając w tym okienku co się pojawia po kliknięciu ''Graj'' , DirectX 9 i DirextX 11(Zalecane). Każda opcja kończyła się restartem komputera. Powiedzcie co jest nie tak. Co mam zrobić.

A i chciałbym jeszcze dodać, że ten sam problem miałem przy Portalu 2, też na steamie. Proszę pomóżcie smile_prosty.gif

A i tu macie parametry komputera:

AMD FX-4100 3,6 ghz

AMD Radeon HD 6670

4gb Ram DDR3

Windows 7 Proffesional x64

Płyta główna Gigabyte GA-78LMT-S2P VGA

Zasilacz Corsair GS600

Link to comment
Share on other sites

Problem naprawiony. Okazało się że steam blokuje niektóre funkcje procesorów s serii AMD buildozer. Wystarczyło pobrać program odblokowujący te funkcje. Jeśli ktoś ma ten sam problem to daje link do programu http://www.mediafire.com/download/opl1ra9o2ntac86/Orochi-CEG.zip

A i pojawił się kolejny problem, bo ta wersja Saints Row 3 zawierała wszystkie DLC i nie wiem czy one są od razu wbudowane w grę, czy trzeba je pobierać. Bo gdy klikam z ''Zawartość do pobrania", to steam karze mi te wszystkie DLC kupować, O co w tym chodzi? Pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie DLC są dostępne w grze. Wiem bo też mam tą wersję Saints Row 3. Nowe misje są dostępne z poziomu telefonu w grze. Wystarczy zadzwonić do odpowiedniej osoby żeby zacząć misję. Nowe stroje dostępne są w garderobie a pojazdy w garażu. Broń z DLC też jest odblokowana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...