Skocz do zawartości

Rozwiązany: FIFA 14 i Origin


mansons

Polecane posty

Cześć. Kupiłem sobie niedawno Fife 14 i gdy chcę ją zainstalować musze zalogować się na Origin. (Z Originu korzystam już dosyć długo.) I tu jest problem gdyż po wpisaniu loginu i hasła rozpoczyna się ładowanie i po chwili ukazuje się informacja "Logowanie online jest obecnie niemożliwe". Przy kolejnej próbie zalogowania pisze po angielsku " You must be online when logging in for the first time".

Nie wiem za bardzo o co tutaj chodzi. Prosiłbym o pomoc, gdyż nie chcę żeby Fifa 14 się zmarnowała.

Przypominam jeszcze, że tydzień temu Origin działał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Odinstalowywałem już wiele razy.

Taka ciekawostka, że nawet nie mogę się zalogować na stronie gdyż wyskakuje białe okno i nic...

Na laptopie siostry jest taka sama sytuacja ze stroną. Nie wiem jak z samym Originem. Zaraz to sprawdze

U siostry także nie działa ;/ nie wiem o co chodzi ;/ Mam antywira Kasperskiego u mnie i u siostry. Nie wiem czy to coś może znaczyć.

A i na tej stronie: http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/

Pisze że mam zablokowany port 80 i reszta potrzebnych do Origin.

Jakby ktoś mógł sprawdzić czy u niego także są zablokowane te porty :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie na odpowiedź będę musiał sporo czasu czekać...

A wiece może jak wyczyścić rejestr ?

A i jeszcze nie wiem czy to pomoże, ale przed zakupem Fify 14 chciałem sprawdzić tą grę ściągając ją od Skidrowa i nosteam'a. Nie wiem ale może to właśnie to popsuło Origin.

Nawet nie mogę się na stronie zalogować czy nawet zarejestrować... Nie wiem o co chodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wyczyscic ?

Tam nie ma takiej opcji.

NAprawiłem te problemy w rejestrze co znalazł ale dalej nie działa ;/

Inne sugestie ?

Najlepiej jakby mi ktoś podał e-mail abym mógł napisać o tym problemie bo ten email co podał mi Feldziarz to nie wiem czy dobry.

I proszę o inne sugestie dotyczące tego problemu. Bardzo mi na tym zależy, ponieważ wszystkie gry jakie mam są związane z Origin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze nie wiem czy to pomoże, ale przed zakupem Fify 14 chciałem sprawdzić tą grę ściągając ją od Skidrowa i nosteam'a. Nie wiem ale może to właśnie to popsuło Origin.

Pomoże, ale w zgarnięciu nagany. W celu sprawdzenia gry należało pobrać demo, a nie kombinować z piratami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...