Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gambit88

Windows a laptop

Recommended Posts

Witam, ostatnio kupiłem laptopa (lenovo y580) i chciałbym Was zapytać jak to wygląda z reinstalką systemu? Kupiłem laptopa razem z windows 8. W zestawie nie dostałem płyty z windowsem wiec nie wiem co moge zrobic w razie formatu i reinstalki systemu. To jest mój pierwszy laptop, do tej pory na PC miałem klucz, oraz wypalona instalke na dvd i klucz z uczelni na windows 7. Kilka razy reinstalowałem system i było ok. Ale co mam zrobić kiedy przyjdzie czas na reinstalke w laptopie?

Link to comment
Share on other sites

Powinieneś mieć możliwość wypalenia systemu na płytę. W zasadzie, to system sam powinien przypominać ci o utworzeniu kopii recovery. Naszykuj 7 pĺyt dvd (mówię orientacyjnie, by ci nie zabrakło; mi Windows 7 pochłonął 5 płyt DVD 4,7GB) i do dzieła

Link to comment
Share on other sites

W przypadku tego laptopa (i systemu), to nie takie proste. Przy użyciu standardowego narzędzia od Lenovo podobnież nie da się wypalić recovery na płyty. Dałbym jakiegoś linka, ale na większości stron proponowane są przez użytkowników nie do końca legalne rozwiązania, więc raczej nie byłoby to mile wiedziane (co najwyżej mogę dać coś takiego: klik).

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...