Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

time2play

Xbox 360 co z nim zrobić?

Polecane posty

Witajcie Forumowicze!

Przy okazji premiery GTA V przypomniałem sobie o swojej konsoli xbox 360 która leży nieużywana w łózku już od 2 lat. Kupiłem ją kiedyś na wakacje, pograłem trochę przez miesiąc i odłożyłem na... jak się okazuje lata... (wiem, kasa wywalona).

Mam w związku z nią, kilka pytań do Was:

1. Czy opłacalna jest jej sprzedaż w tym momencie? (Wersja z 14.05.2008, sprowadzona z anglii wtedy, okablowanie [vga] , zjechany pad [ale działający], dwie gry - fifa 09 i pgr 4, dysk 20gb chyba [na pewno mały].

2. Ile jest teraz warta?

3. Czy opłaca się w nią inwestować na weekendowe granie [mam na myśli kupowanie gier, kabla HDMI, bo mam nadzieję że zrobiłby różnicę w grafice na 37' LCD LG, bo pod VGA grafika wydaje mi się słaba

4. Czy nowe GTA V by się w ogóle na niej uruchomiło w obecnej konfiguracji? (bez kabla hdmi i z tak małym dyskiem?)

5. Wasze pomysły i głosy ;)

Jak zawsze liczę na WAS !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak byś kombinował z kasą, będziesz stratny.

Odnośnie GTA i innych, to niestety najnowsze wołają o obowiązkową instalkę ( H4, GTA a wiele późniejszych pewnie też ).

Najważniejsze jest pytanie - czy masz w domu inny lepszy sprzęt do grania ( np. PC ), bo skoro przez lata go nie używałeś to pewnie jest ci zbędny.

Jeśli chcesz jeszcze z niego korzystać, sporo gier na niego wychodzi, to dokup dysk.

Jeśli nie, szukaj frajera na Allegro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Nie mam X360, ale z ciekawości sprawdziłem, jakie rozdzielczości obsługuje po VGA i podobno obsługuje wszystkie, łącznie z FullHD. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, jaką przewagę miałoby HDMI? Bo prawdę mówiąc jestem ciekaw.

(mam monitor CRT - może to po prostu kwestia związana tylko z LCD?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytam wychodzi, że obsługuje, ale... wiele telewizorów nie obsługuje takich rozdzielczości przez VGA (rozumiem, że monitory CRT powinny być OK - w końcu pecety potrafiły wyświetlać wyższe rozdziałki dawno temu). Dziwne to, jeśli to prawda. No, ale to musiałby skomentować ktoś, kto tego używa. A nie ma już chyba zbyt wielu takich osób...

Już pomijając fakt, że mało co chodzi w 1080p. Większość w 720p albo nawet niżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...