Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stasiek19

Rozwiązany: KernelBase.dll I Kilka gier

Polecane posty

Witam, ostatnio bardzo się nafazowałem na gry highscore, dlatego chciałbym zagrać w super crate box, problem się pojawia kiedy chcę go odpalić, wyskakuje typowe okienko "program przestał działać", kiedy się przyjrzę dokładniej to widzę, że problem leży w pliku kernelbase.dll. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak go zaaktualizować, lub naprawić aby był zdatny do używania gier typu scb? Dodam, że dokładnie taki sam błąd mi wyskakuje w przypadku gry 8-bit killer od locomalito.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj sterowniki, wyczyść rejestr, zeskanuj komputer w poszukiwaniu wirusów, zainstaluj update'y do Windowsa,

Zeskanuj komputer w poszukiwaniu uszkodzonych plików systemowych (http://pcsupport.about.com/od/toolsofthetrade/ht/sfc-scannow.htm)

Kernel potrafi się popsuć na mnóstwo sposobów i z mnóstwa powodów, więc trzeba sprawdzić dużo rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałem tego sposobu uniknąć, bo to może być jak naklejania plastra na złamanie otwarte, ale możesz spróbować pobrać Kernelbase.dll z TEJ strony i wkleić go do folderów gdzie są exe poszczególnych niedziałających gier. Jednak ten Kernel może być za stary, więc nie wiem czy zadziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja jestem takim kretynem, że sam to już wcześniej spróbowałem XDXDXDXD I tak nie pomogło

Być może po prostu nie jest mi przeznaczone zagrać w super crate boxa.

Nie wiem co zrobiłem, ale usunęło się mi komunikat o błędzie (ten typu Plik przestł działać) ale pozostał wyskakujący napis "could not to load game data. file seems corupted" występowało to już wcześniej. A teraz wciaż pozostaje, wciąż przy tych samych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...