Skocz do zawartości

Dragon Age Origins - Walka z Plagą -wybory moralne na sposób pokonania arcydemona?


nyac55

Polecane posty

Witam. Mam pytanie co stanie się jak mój główny bohater będzie mieć dziecko z Morrigan ,a tym samym odda jej dziecko z esencją arcydemona?(1) lub co będzie w przypadku zadania ostatecznego ciosu przez Rordiana na Arcydemonie?(2) Czy save'y z 1 mają wpływ w 2 części gry??(3)

____________________

Proszę o szybką odpowiedź. Zależy mi na czasie. Z góry dzięki.

_+_+_+_+_

Jeszcze jedna sprawa wie ktoś ,gdzie znajdują się save'y z gry na dysku tak ,żeby je skopiować i wgrać kiedyś ,żeby działały po włączeniu gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co stanie się jak mój główny bohater będzie mieć dziecko z Morrigan ,a tym samym odda jej dziecko z esencją arcydemona?(1)

Zależy o co pytasz, bo jeśli o skutki długofalowe, to dowiemy się tego dopiero w trzeciej części. :)

co będzie w przypadku zadania ostatecznego ciosu przez Rordiana na Arcydemonie?(2)

Riordan nie zabije Arcydemona (nie ma takiej możliwości), ponieważ ginie w trakcie ostatniej misji.

Czy save'y z 1 mają wpływ w 2 części gry??(3)

Tak, ale raczej kosmetyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Save'y z 1 nie mają dużego znaczenia , dzięki nim dostaniesz parę zadań pobocznych(małych) i dowiesz się paru ciekawostek.

Rioradn:(Spoiler) On po prostu zginie przed walką z arcydemonem.

Morrigan:(Spoiler) odejdzie od twojej drużyny jeśli się nie zgodzisz ,ale jeśli będziesz miał dziecko odejdzie dopiero po walce z arcydemonem . Jak będziesz ciekaw co się z nią stało zagraj w dlc(ale nie polecam).

[EDIT]Sorry Murezor.Nie zauważyłem ,że odpisałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...