Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cule123

Warto inwestować w PS3?

Polecane posty

Cześć planuje zakup konsoli i mam pytanie. Czy opłaca się kupic PS3 czy teraz to już tylko czekać na ps4 ? Jest kilka gier z ps3 które bardzo chciałbym ograć lecz niewiem czy warto kupić konsole dla tych kilku tytułów czy lepiej poczekać do grudnia.... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam ;) bo jak widzę nikt się nie wypowiedział.

Lepiej kupić teraz PS3 czy lepiej poczekać do premiery i kupić (po szalonym grudniu ;) ) PS4 ??

Słyszałem że nie warto kupować 1 wersji konsol bo jest sporo błędów jak to tak naprawdę wygląda ?? I czy ktoś wie czy na PS4 będzie opcja tych darmowych gier w Gold Store (tym abonamencie).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja się wypowiem :)

Według mnie opłaca się kupić PS3, bo cena nie jest taka wysoka,

a kolekcja gier jest tak spora, że możesz spokojnie grać i czekać na

spadek ceny PS4.. Poza tym PS3 będzie wspierana jeszcze przez kilka

lat.

Wszędzie tak jest, że użytkownicy pierwszych wersji są w swoim rodzaju

testerami..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dlaczego? Ja wciąż mam w domu np. PS2 i jakoś nie uważam, że była to strata kasy (bo konsolkę kupiłem już w czasie posiadania PS3). Warto warto. Po pierwsze cena jest o tysiaka niższa niż PS4 po drugie zobacz jak długo Sony wspierało PS2 już PO premierze PS3, a poza tym nie ma nic fajniejszego niż kolekcja konsol :3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że warto się chwilę wstrzymac i gdy będą wchodziły nowe konsole PS4 i XONE będą spuszczac cenę PS3 i X360 i będzie je można okazyjnie kupic. W chwili premiery nowych konsol nie będzie dużego wyboru gier w które będzie można grac ;) Więc polecam starsze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował poczekać, aż autor tematu (Cule123) pojawi się na Forum Actionum i odniesie się do Waszych postów. Przypominam, że to temat konkretnej osoby i ma rozwiać wątpliwości tejże. Brak aktywności strony sprawczej w tym wypadku powoduje, że Wasze posty są nieco bez sensu.

Natomiast jeśli chcecie porozmawiać sobie o sensie (bądź nie) zakupu nowej generacji, to zapraszam tutaj:

http://forum.cdactio...pic=214833&st=0

Przyda się tam większe zróżnicowanie stron :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...