Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JamesVoo

Windows 7 - Czarny ekran po logowaniu + niedziałające pendrive

Polecane posty

Hi :)

Mam problem że po zalogowaniu do Windows 7 mam przez jakieś 5 min czarny ekran z kursorem, a dopiero później się ładuje explorer. Jest w procesach ale nie wystartował.

Wiem że to ze względu na jeden program który jak instalowałem mimo odznaczenia opcji podmienił w przeglądarkach stronę startową, dodał toolbar i wyszukiwarkę

Wydawało mi się że posprzątałem po tym ale najwyraźniej nie. Malwarebytes co znalazł to wywalił ale widać dużo to nie dało.

I pendrive przestały działać. Jest dźwięk podłączenia, ale nie widać w Moim Komputerze.

Daję log z OTL, podobno może być przydatny.

http://wklej.to/ikHex

Extras - http://wklej.to/UbaPd

Tym dziwnym czymś była Delta Search i widzę to w logach tylko nie bardzo wiem co robić dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po logach widać, że bawiłeś się w upiększanie Windowsa i widać, że Stardock jest uszkodzony:


SRV - [2008-06-20 13:31:44 | 000,337,144 | ---- | M] (Stardock Corporation) [Auto | Running] -- D:\Program Files (x86)\Stardock\MyColors\VistaSrv.exe -- (WindowBlinds)
O20:[b]64bit:[/b] - Winlogon\Notify\WB: DllName - (d:\Program Files (x86)\Stardock\MyColors\fast64.dll) - File not found

Usługa jest uruchamiana, ale brakuje co najmniej jednej dllki.

Proponuję przeinstalować program i zobaczyć co się stanie.

Przeczyść rejestr oraz dysk programem Ccleaner,

Po co? Ten program (podobnie jak każdy inny "czyszczący" rejestr) może uszkodzić system. Tu ryzyko jest większe niż zwykle, bo wygląd systemu był modyfikowany, a niestety łatki upiększające są naprawdę kiepsko napisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajć, zapomniałem o jednej rzeczy. Najpierw uruchom OTL, użyj opcji Sprzątanie (w tym przypadku niewiele to zrobi, ale usunie historię OTLa, dzięki czemu będzie można ponownie wykonać pełny log razem z Extras). Ponownie uruchom OTL i wykonaj skanowanie. Extras powinien się wygenerować.

Sprawdź też, czy problem wystąpi na innym koncie użytkownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka usług zgłasza błędy przy uruchomieniu, niestety OTL daje tylko częściowy log z podglądu zdarzeń, ale już to co podaje, pokazuje kilka problemów:

Error - 2013-09-09 10:58:06 | Computer Name = James-Komputer | Source = Application Popup | ID = 1060

Description = Ładowanie sterownika \SystemRoot\SysWow64\Drivers\StarOpen.SYS zostało

zablokowane z powodu niezgodności z tym systemem. Skontaktuj się z dostawcą oprogramowania

w celu uzyskania zgodnej wersji sterownika.

Error - 2013-09-09 10:58:24 | Computer Name = James-Komputer | Source = hasplms | ID = 458755

Description = ERROR: Sentinel LDK License Manager failed to start in a promptly

manner!

Error - 2013-09-09 10:58:27 | Computer Name = James-Komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7026

Description = Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego

lub systemowego: StarOpen

Error - 2013-09-09 11:00:34 | Computer Name = James-Komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7038

Description = Usługa nvUpdatusService nie może zalogować się jako .\UpdatusUser

za pomocą obecnie skonfigurowanego hasła z powodu następującego błędu: %%1330 Aby

upewnić się, że usługa jest skonfigurowana prawidłowo, użyj przystawki Usługi w

programie Microsoft Management Console (MMC).

Error - 2013-09-09 11:00:34 | Computer Name = James-Komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7000

Description = Nie można uruchomić usługi NVIDIA Update Service Daemon z powodu następującego

błędu: %%1069

Error - 2013-09-09 11:29:25 | Computer Name = James-Komputer | Source = Application Popup | ID = 1060

Description = Ładowanie sterownika \SystemRoot\SysWow64\Drivers\StarOpen.SYS zostało

zablokowane z powodu niezgodności z tym systemem. Skontaktuj się z dostawcą oprogramowania

w celu uzyskania zgodnej wersji sterownika.

Error - 2013-09-09 11:29:44 | Computer Name = James-Komputer | Source = hasplms | ID = 458755

Description = ERROR: Sentinel LDK License Manager failed to start in a promptly

manner!

Error - 2013-09-09 11:29:48 | Computer Name = James-Komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7026

Description = Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego

lub systemowego: StarOpen

Error - 2013-09-09 11:31:49 | Computer Name = James-Komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7038

Description = Usługa nvUpdatusService nie może zalogować się jako .\UpdatusUser

za pomocą obecnie skonfigurowanego hasła z powodu następującego błędu: %%1330 Aby

upewnić się, że usługa jest skonfigurowana prawidłowo, użyj przystawki Usługi w

programie Microsoft Management Console (MMC).

Error - 2013-09-09 11:31:49 | Computer Name = James-Komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7000

Description = Nie można uruchomić usługi NVIDIA Update Service Daemon z powodu następującego

błędu: %%1069

Dosyć sporo problemów powoduje plik StarOpen.sys (sterownik programów nagrywających CD, DVD itp.). Na pewno korzysta z niego program StarBurn, nie wiem co jeszcze. Wygląda na to, że masz w systemie wersję, która nie jest kompatybilna z Twoją wersją Windowsa. Proponuję znaleźć program, który jest z tym powiązany, usunąć i zobaczyć co się wtedy stanie.

Drugą usługą, która zgłasza błędy jest Updater nVidii. Tu jest większy problem, bo sposób w jaki ta usługa jest uruchamiana woła o pomstę do nieba. Spróbuj tego. Pełne przeinstalowanie sterowników od nVidii również może pomóc.

Co do trzeciego błędu, to spróbuj tego co masz opisane w tym wątku.

Po sprawdzeniu powyższych rzeczy napisz, czy coś się zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...