Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Necromansis

Rozwiązany: Simcity i Origin

Polecane posty

Witam, sprawdzałem w wyszukiwarce czy coś takiego jest ale widocznie nie ma. Dawno tu nie zaglądałem, ale już nie mam pomysłów na ten bardzo wnerwiający problem, a dokładniej kupiłem dzisiaj sobie Simcity, pracuje w neonet dlatego od 16 sierpnia będzie tam za 79zł do kupienia, ja miałem szczęście szybciej to dostać, dzisiaj sobie siadam wieczorkiem by zainstalować ową grę i pojawia się problem na starcie. Wyskakuje mi przy logowaniu w Origin, że muszę mieć połączenie z netem, pomimo tego że mam. Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi jak to zrobić? Pomóżcie bo nie chce mi się zwracać tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że jak próbuje się logować do origina to mi wyskakuje, że nie mogę nawiązać połączenia z siecią origin i żebym sprawdził stan swojej sieci. Mam laptopa na win 7 bezprzewodowo łączę się z neostradą w domu. Jak kabelek podłączałem to tak samo było. Jedynie na stacjonarnym udało się mi zalogować, ale sprzęt raczej by nie pociągnął simcity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń Origin (jeżeli masz jakieś gry zainstalowane to zmień nazwę folderu Origin Games na Origin Gamess) ściągnij instalkę (http://www.store.origin.com/pl/download)i zainstaluj będąc podłączonym do neta (najlepiej przez wifi bo widze ze go uzywasz) i odpal Origin. Potem zmień nazwe folderu (tego Origin Gamess na Origin Games) zainstaluj stare gry i SimCity i graj !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuim czasie mojej nieobecności, dzisiaj zakupiłem FIFA 14 i dzięki pewnemu forum udało mi się w końcu uruchomić Origin. Wystarczyło zmienić nazwę pliku w system32/drivers/etc/ hosts na hosts.old i odpaliło. Dzięki za pomoc i mam na dzieję, że komuś pomoże ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...