Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TTTr96

Fallout 3 Game of the Year Edition(Steam) - różowy PipBoy

Recommended Posts

Po rozwiązaniu problemów z uruchamianiem się Fallouta 3 GOTY po paru godzinach gry nastał mnie irytujący bug. Mianowicie, mój PipBoy stał się różowy. Nie wiem czy może podczas prób uruchomienia gry czegoś nie sknociłem, ale przez kilka pierwszych godzin wszystko wyświetlało się poprawnie. Da się z tym grać bez większych problemów, aczkolwiek jest to wg mnie dość irytujące. Miał ktoś już takiego buga? Udało się go jakoś rozwiązać? Dodam tylko, że próbowałem wgrywać mody na zmianę wyglądu PipBoya - niestety na mody nakłada się róż, a różne rozwiązania dostępne m.in. na forum Steama na nic się nie zdają, poza zmarnowanym czasem i cichą nadzieją na naprawę buga. Poniżej dołączam zdjęcie buga i liczę na pomoc: http://cloud-2.steam...0135A3DCBAE061/

Link to comment
Share on other sites

Różowy kolor oznacza, że gra nie odczytuje tekstury. Spróbuj ściągnąć z Nexusa programik zwany 'archiveinvalidation invalidated!'. Może pomoże. Problem pojawił się zanim zacząłeś wgrywać mody, czy później?

Link to comment
Share on other sites

Moda wgrałem z nadzieją na naprawę różu, bo jedyne mody, które sprawiają mi przyjemność, to te które naprawiają bugi, albo przywracają wyciętą zawartość, a w zasadzie nic takiego jeszcze do F3 nie szukałem.

Jednak dziś mnie oświeciło i udało mi się problem naprawić. Usunąłem z mojego profilu gracza pliki konfiguracyjne i gra wytworzyła nowe. O dziwo wszystko poprawnie zadziałało i PipBoy wrócił do swoich oryginalnych kolorów.

Temat więc do zamknięcia.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...