Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arturzyn

Rozwiązany: Cave Story - nie mogę przejść poziomu

Polecane posty

Witam! Mam problem z grą Cave Story- w lokacji Sand Zone (czy jakoś tak) utknąłem pod koniec planszy- znalazłem zablokowane drzwi i wziąłem psa. Potem, cofając się, znalazłem coś takiego:

p3asfPQ.png

Jak widzicie, jest tam blok z psią łapą, w który można wejść. Mam coś z tym zrobić, a jak tak, to co zrobić? Proszę pilnie o pomoc!

Jakby trzeba było przenieść, sorry, tylko tu pasuje ten problem. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przenieść, ale nie mamy działu dla zręcznościówek - niech zajmą się tym modzi, którzy się tym na codzień zajmują się PD. Also, nazywanie tematu.

Anyway.

Blok z psią łapą nic nie robi, po prostu jest przejściem. W tym konkretnym miejscu w ogle do niczego nie służy, jest postawiony ot tak. Idź dalej.

Jeśli nie wiesz, co znaczy dalej:

Po pierwsze, walczyłeś już z Curly?

Jeśli nie, to walcz z Curly - jest niemal na początku poziomu.

Jeśli tak, to musisz od jej kryjówki iść cały czas w prawo, po przebiciu się przez kilka basenów piasku i innych przeszkadzajkach trafisz na bossa.

Jeśli pokonałeś bossa, kamienie z gębą słońca się ruszą po dotknięciu i będzie przejście dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO MIEJSCE, w którym utknąłem, jest po bossie, przed zablokowanymi drzwiami.

BTW Curly jest straszna. A Omega jest prosty. :D

Dobra, zebrałem te psy dla tej staruszki i odkryłem w wiosce Bubble Guna. Ale jak otworzyć drzwi na końcu Sand Zony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...